نسخه شماره : 282 - 1397/12/09 -

سازمان آگهی ها تلفن :66402128 - 09011575857 نمابر : ۸۹۷۷۸۸۲۹

جمله روز:

.امام علی (ع): بزرگترین " ثروت " قناعت است

 
نوبخت: تورم هنوز تک رقمي است
کريدور انتقال برق شمال- جنوب تا شهريور سال 98 به بهره‌برداري مي‌رسد
آخرين اقدامات سيستم بانکي درباره تسويه حساب سپرده‌گذاران
شکست ديپلماسي امريکايي
جلسه روز گذشته شوراي امنيت سازمان ملل متحد را مي توان جلوه اي از شکست ديپلماسي آهن قراضه عنوان کرد؛ ديپلماسي که طي ماههاي اخير نيکي هيلي نماينده آمريکا در سازمان ملل متحد با نشان دادن قطعاتي از موشکي که ادعا مي کرد ايران در اختيار حوثي ها قرارداده است کليد زده شد. به نظر مي رسد آمريکاي ترامپ در راستاي حمايت از متحدان خود در منطقه تلاشهاي گسترده اي را ساماندهي کرده و از همه ظرفيتهاي ملي و بين المللي بهره برداري مي کند. دولت ترامپ به موازات تلاش براي ممانعت از بهره مندي ايران در مزاياي برجام در قالب تهديدهاي مستقيم و غير مستقيم بنگاههاي اقتصادي به ويژه در ماه هاي اخير دو مسئله سياست منطقه اي و برنامه موشکي را دستاويز فشار بر ايران قرار داده است.
در اين راستا نيکي هيلي روز پنجشنبه 14 دسامبر (23 آذرماه)در نشست رسانه‌اي در پايگاه نظامي «آناکوستيا ــ بولينگ»، در آمريکا بقاياي موشکي را که حوثي‌ها به سوي رياض پرتاب کردند نمايش داد و ادعا کرد اين موشک ساخت ايران است. بعدها طبق برنامه اعلام شده از سوي دفتر نمايندگي آمريکا در سازمان ملل نيکي هيلي و 14 همکارش در شوراي امنيت، در يک ضيافت نهار با حضور «دونالد ترامپ» رئيس‌جمهور آمريکا نيز شرکت کردند و نمايندگان اعضاي شوراي امنيت از جايي که «هيلي» با نمايش آهن‌پاره‌هاي موشکي، ايران را به کمک به انصارالله در حمله موشکي به رياض متهم کرده بود، ديدن کرند.
با اين حال مسيري که نيکي هيلي به همراه متحدان خود در شوراي امنيت در پيش گرفته بود روز گذشته با وتوي روسيه عملا به بن بست خورد. ديروز پيش نويس پيشنهادي انگليس درباره تمديد تحريمهاي يمن و ادامه فعاليت کارگروه کارشناسان سازمان ملل با راي منفي روسيه از اعتبار ساقط شد هر چند آمريکا و انگليس در روزهاي ...
» ادامه
پديده‌ موسسات مالي غيرمجاز نبايد تکرار شود
گروه اقتصاد- " بايد تدابيري اتخاذ شود که از بروز پديده‌ موسسات مالي غيرمجاز در آينده جلوگيري شود، چرا که نظام و مردم کشور از بابت مسائل موسسات مالي خسارت ديدند. " رئيس کل بانک مرکزي اين اظهارات را بعد از نشست با کميسون اقتصادي مجلس درباره وضعيت سپرده ...
» ادامه
پنجاه و پنج نماد بورسي در بهمن ماه متوقف شد
88 نماد معاملاتي بورس در دومين ماه زمستان امسال بازگشايي و 55 نماد متوقف شده‌ که اين آمار در مدت مشابه سال گذشته به ترتيب 91 و 82 نماد بوده و نشان از کاهش رفت و آمدهاي بورس دارد.
88 نماد معاملاتي بورس در دومين ماه زمستان امسال بازگشايي و 55 نماد متوقف ...

» ادامه
شهرک صنايع دريايي در جنوب کشور ساخته مي‌شود
وزير صنعت، معدن و تجارت با اشاره با ممنوعيت واردات شناور کمتر از 100 هزار تن به کشور، گفت: کلنگ ساخت شهرک صنايع دريايي در سفر آتي رييس جمهوري، در جنوب به زمين زده مي شود.
به گزارش ثروت به نقل از شاتا ؛«محمد شريعتمداري» در نشست شوراي عالي صنايع دريايي ...

» ادامه
مناطق آزاد و ويژه اقتصادي
تعاملات و ارتباطات بين‌المللي‌ کليد توسعه فراملي مناطق آزاد
شهرستان
اصول خشک منظر سازي در فضاي سبز اصفهان اجرا مي شود
فرهنگ وهنر
ديگر اعتقادي به نقد ندارم


بالا