نسخه شماره : 288 - 1397/12/19 -

سازمان آگهی ها تلفن :66402128 - 09011575857 نمابر : ۸۹۷۷۸۸۲۹

جمله روز:

.امام علی (ع): بزرگترین " ثروت " قناعت است

 
رهبر انقلاب اسلامي: حضور ايران در منطقه ربطي به امريکا و اروپا ندارد
از رقص ننگين سياسي دست برداريد
فاز بيست و دو پارس جنوبي يک گام به توسعه نزديک تر شد
سهم دو ميلياردي ايران در بازسازي عراق
يکي از مسايلي که در روزهاي اخير در سطح محافل اقتصادي و ديپلماتيک داغ شد مساله رقابت منطقه اي و بين المللي براي حضور در روند بازسازي عراق است. با پيروزي بر گروه تروريستي داعش که نقش جمهوري اسلامي ايران به اعتراف همه مقامات سياسي وامنيتي عراق، در اين جنگ تعيين کننده بود، بخش قابل توجهي از بودجه هاي عراق اکنون از فاز امنيتي به سمت مسائل اقتصادي و سياسي سرازير شده و همين امر اهميت گسترش پايدار مناسبات دوجانبه را مضاعف کرده است.در همين راستا کارشناسان اقتصادي، يکي از ويژگي هاي مهم سفر 'اسحاق جهانگيري' معاون اول رييس جمهوري کشورمان را به عراق، با مختصات ويژه اقتصادي و سياسي برآورد کرده اند.
همراهي 'محمد جواد ظريف' وزير خارجه، 'محمد شريعتمداري' وزير صنعت، معدن، تجارت و 'محمود حجتي' وزير جهاد کشاورزي به علاوه رييس کل بانک مرکزي، رييس کل گمرک و رييس سازمان ملي استاندارد و برنامه فشرده ديدارهاي معاون اول رييس جمهور ايران، اهميت اين سفر را براي دو کشور نشان مي دهد.
سهم دوميليارد دلاري ايران
حيدرالعبادي نخست وزير عراق شامگاه چهارشنبه طي سخناني گفت: ايران با دو ميليارد دلار در روند بازسازي عراق مشارکت داشته است.
العبادي در کنفرانس خبري مشترک با اسحاق جهانگيري معاون اول رئيس جمهور ايران گفت: ما قصد توسعه روابط ميان دو ملت و دو کشور عراق و ايران را داريم و مشتاقيم اين روابط را در زمينه هاي اقتصادي، تجاري، گردشگري و هر آنچه که به نفع مردم دو کشور باشد، گسترش دهيم.
نخست وزير عراق از ايستادن ايران در کنار عراق در جنگ عليه تروريسم تا تحقق پيروزي نهايي بر داعش تمجيد کرد و گفت: عراق در مقدمه کشورهايي است که در حال جنگ با تروريسم هستند و خطرش را از کشورهاي منطقه دور مي کند.
وي با تاکيد بر اينکه ...
» ادامه
ضربه اي ديگر بر ميراث فرهنگي و نفت
ياددادشت
اکبر نعمت الهي
مدير موزه ها و مرکز اسناد صنعت نفت
گويند بازرگاني بار شيشه بر پشت چهارپايي نهاده بود و در پوششي براي محافظت، حمل مي كرد. چون بر دروازه شهر رسيد، نگهبان بر طريق مالوف ضربه اي با چماق خويش بر بار بنواخت و گفت: «اي مرد چه داري؟» ...

» ادامه
هدف ما بانکداري است نه بنگاه داري
مديرعامل بانك صنعت و معدن پس از فروش سهام شركت سرمايه گذاري اين بانك در بورس گفت: هدف ما بانكداري است و نه بنگاه داري. بنگاه داري در برهه اي از فعاليت اين بانك ناخواسته به ما تحميل شده است.
علي اشرف افخمي كه با پايگاه خبري بانك صنعت و معدن گفتگو كرده ...

» ادامه
3ميليون و 226 هزارنفر جوياي کار در ايران
علل بيکاري جوانان در جامعه امروز به عوامل مختلفي بستگي دارد که نوسانات اقتصادي، عدم توزيع مناسب درآمد و امکانات، عدم جذب نيروي کار در مراکز توليدي و صنعتي، عدم تناسب بين آهنگ رشد جمعيت و فرصت‌هاي شغلي، ضعف قوانين و مقررات، اتخاذ برخي سياست‌هاي غلط و ...
» ادامه
بورس
بازار سرمايه در روزهاي پاياني اسفند و پيش بيني سال آينده
صنعت و خودرو
استانداردهاي 85گانه خودرو تعديل مي شود
مناطق آزاد و ويژه اقتصادي
رويدادهاي بين المللي فرصتي مغتنم براي معرفي ارس
شهرستان
مسابقات ليگ خلاقيت و کار تيمي براي اولين بار در کشور
شهرستان
صادرات ?? ميليون تن فولاد نياز به تمرين دارد
شهري
ممنوعيت 20 روزه ساخت و ساز در حريم تهران
فرهنگ و هنر
مصلي براي نمايشگاه کتاب تا نيمه فروردين آماده مي شود


بالا