نسخه شماره : 289 - 1397/12/20 -

سازمان آگهی ها تلفن :66402128 - 09011575857 نمابر : ۸۹۷۷۸۸۲۹

جمله روز:

.امام علی (ع): بزرگترین " ثروت " قناعت است

 
بررسي موضوع حضور زنان در ورزشگاه‌ها در کميسيون فرهنگي
رهبر انقلاب اسلامي:نسل جوان امروزبراي عقب‌راندن دشمن آماده‌تر است
احضار شهردار تهران به دادسرا و تشکيل پرونده
ناکامي ترامپ در مقابله با برجام
بيش از دو سال از عمر برجام مي گذرد و مخالفان آن تا کنون نه تنها نتوانسته اند آن را به شکست بکشانند که خود نيز در خروج از توافق ناکام مانده اند. در اين ميان آمريکاي ترامپ بيش از هر بازيگري درصدد ضربه زدن به توافقي است که ديگر اعضا به شدت از آن جانبداري مي کنند. رئيس جمهوري آمريکا اخيرا ناگزير به تاييد مجدد برجام شد اما در روزهاي اخير شايعه خروج آمريکا از برجام قوت گرفته است. از زماني که «دونالد ترامپ» رئيس جمهوري آمريکا در جريان اعلام سومين پايبندي به برجام، آن را با در نظر گرفتن شروطي تاييد کرد با واکنش هاي مختلفي مواجه شد. «محمدجواد ظريف» وزير امور خارجه پنجم اسفندماه در حاشيه همايش «ايثار، زبان صلح جهاني» که در دانشکده مطالعات جهان دانشگاه تهران برگزار شد، به شروط جديد ترامپ در قبال برجام واکنش نشان داد.
وزير امور خارجه در اين همايش اظهار کرد: اينها قبلاً چند شرط مطرح کردند، آن شرط‌ ها و شرط هاي جديدشان هم نابجاست. اصولاً هر شرطي نابجاست. آنچه که الان ضروري است اين است که جامعه بين‌الملل بايد اطمينان حاصل کند که حقوق ايران به عنوان طرفي که برجام را رعايت کرده، اين حقوق توسط آمريکا که تعهدات آمريکا است عملي مي‌شود و اين مشکل کنوني ماست.
ترامپ با بيان چند شرط تاکيد کرد براي آخرين باري است که با چنين شرايطي تعليق تحريم هاي ضدايراني را تمديد مي کند. البته وي در دو دوره قبل که پايبندي ايران را به برجام مورد تاييد قرار داد نيز تهديدات مشابهي را تکرار کرد اما زير فشارهاي جانبي از داخل و خارج ايالات متحده راه به جايي نبرد.
پيامدهاي يک تصميم
در اين زمينه مهدي سنايي سفير ايران در روسيه در گفت وگو با خبرگزاري تاس اظهار نظر کرد: نحوه رفتار آمريکا با برجام پيامدهاي جدي بر روند حل و ...
» ادامه
يك گام تا عشق، يك گام تا نفرت!
يادداشت مدير مسئول اكبر نعمت الهي
فاصله ميان عشق و نفرت را قديمي ها يك آن مي دانستند. مي توان به شدت عاشق بود و فردا با كوچكترين تحولي به نفرت آلوده شد. گذشتن از مرز خدمت به خيانت يك ميليمتر هم نمي شود.
خيلي از نظامي و ستادي هاي ما ميان منافع خود ...

» ادامه
تسويه بدهي نفتي ايران از طريق يوکو بانک هندوستان
کاردار سفارت هندوستان با بيان اينکه هيچ مشکلي براي پرداخت پول فروش نفت ايران وجود ندارد و در حال حاضر به صورت يورو پرداخت مي‌شود، گفت: هيچ مشکلي براي حسابهاي بانکي ايرانيان در هندوستان ايجاد نشده است.
به گزارش تسنيم، «دوش اوتام» روز گذشته در حاشيه نمايشگاه ...

» ادامه
عملکرد بانک پاسارگاد، در سال اقتصاد مقاومتي، توليد و اشتغال
سال 1396 که از سوي مقام معظم رهبري به عنوان"اقتصاد مقاومتي، توليد و اشتغال" نامگذاري شده است، در حالي به روزهاي پاياني خود نزديک مي شود که بانک پاسارگاد، کارنامه درخشاني از عمل به اين آرمان والا برجا گذاشته است.
شالوده اقتصاد مقاومتي را مي‌توان در اتکا ...

» ادامه
اقتصاد
تلاش بي نتيجه براي مهار نرخ ارز
بورس
بورس يک پله ديگر هم عقب نشست
صنعت و خودرو
توليد 960 واگن درواگن سازي زرند
مناطق آزاد و ويژه اقتصادي
تالاب انزلي به محدوده منطقه آزاد انزلي الحاق شود
شهرستان
سرمايه‌گذاري در حوزه منابع طبيعي زمينه ساز تحقق اقتصاد مقاومتي
شهرستان
خانه مطبوعات بايد خانه اي امن براي اهالي رسانه باشد
شهري
مهم ترين مسأله در شهرها توسعه متوازن است
فرهنگ و هنر
لوون هفتوان بازيگر و کارگردان ايراني درگذشت


بالا