نسخه شماره : 291 - 1397/12/22 -

سازمان آگهی ها تلفن :66402128 - 09011575857 نمابر : ۸۹۷۷۸۸۲۹

جمله روز:

.امام علی (ع): بزرگترین " ثروت " قناعت است

 
سخنگوي وزارت خارجه از سقوط هواپيماي ترکيه اي ابراز تاسف کرد
ظريف: روابط ايران و پاکستان عاطفي است
اكتشاف، افزايش برداشت و پژوهش‌هاي پايين‌دستيسه‌گانه‌هاي همكاري نفت و دانشگاه
استيضاح دو وزير
امروز در صحن علني مجلس دو وزير کابينه دوازدهم از زير تيغ استيضاح نمايندگان خواهند گذشت. با اعلام وصول طرح استيضاح آخوندي، اين سومين طرحي است که نمايندگان طي آن، به‌صورت رسمي از عباس آخوندي درباره عملکردش در وزارت راه و شهرسازي توضيح مي‌خواهند؛ توضيحاتي که مي‌تواند به راي اعتماد دوباره يا توقف فعاليت او در جايگاه وزير بينجامد. عباس آخوندي تنها وزير دولت‌هاي پس از انقلاب اسلامي است که در تعدد طرح‌هاي استيضاح و نيز کسب راي اعتماد، رکورددار است. اگر جلسه سومين استيضاح او برگزار شود و او بتواند بار ديگر از مجلس راي اعتماد بگيرد، توانسته در حدود 5 سال وزارت خود از سال 92 تاکنون، 5 راي اعتماد را در کارنامه وزارت خود ثبت کند. محمود حجتي نيز وزيري است که تا کنون چندين بار توانسته است از سد راي اعتماد مجلس بگذرد و بعيد نيست اين بار هم موفق به انجام اين کار شود.
رد شده از سد استيضاح
عباس آخوندي وزير راه و شهرسازي بارها با حضور در مجلس شوراي اسلامي به سوال هاي نمايندگان پاسخ داده و حتي توانست دوبار از سد استيضاح و دوبار نيز از ديوار بلند راي اعتماد مجلس عبور کند.
يکي از بزرگ ترين افتخارات دولت نهم و دهم ساخت مسکن مهر بود که منجر به تزريق ميلياردها تومان پول نقد به اين پروژه عظيم با چاپ پول از طريق بانک مرکزي شد و همين تزريق پول هاي چاپ شده بي پشتوانه تورم 41 درصدي در کشور بوجود آورد، آن هم در زماني که ايران با تحريم هاي گسترده ظالمانه مواجه شده بود و همين به نارضايتي گسترده در مردم انجاميد.
انتخاب حجت الاسلام و المسلمين حسن روحاني در انتخابات سال 92 با راي بالاي مردم بارقه اي اميد در مردم براي رفع مشکلات در عرصه هاي مختلف ايجاد کرد. روحاني 13 مردادماه سال 92 و در روزي که مراسم تحليف ...
» ادامه
تحليل‌نامه اقتصادي شماره 28 بانک‌انصار انتشاريافت
بيست ‌و هشتمين شماره تحليل ‌نامه ‌اقتصادي‌بانک‌انصار باموضوعات متنوع وآخرين اخبارواطلاعات مربوط به اقتصاد، تجارت و حوزه پولي‌وبانکي ازسوي مرکزمطالعات‌ونوآوري بانک‌انصار منتشرشد و دراختيار علاقمندان قرارگرفت.
در بيست وهشتمين شماره تحليل‌نامه اقتصادي ...

» ادامه
رهايي از بن بست اقتصادي با تک نرخي شدن ارز
الهام شهنواز- نوسانات شديد نرخ ارز علاوه بر تاثير سوء در حوزه سرمايه‌گذاري داخلي، در افزايش ريسک سرمايه‌گذاري خارجي نيز تاثير دارد. تغييرات نرخ تورم تنها وابسته به کالاهاي وارداتي نيست و حتي کالاهاي توليد داخل که به واردات ارتباط ندارند به واسطه افزايش ...
» ادامه
بازدهي امسال بورس 4/25 درصد افزايش يافت
شاخص کل بورس از آغاز امسال تا نهم اسفندماه با 25.4 درصد افزايش، به رقم 96 هزار و 860 واحد رسيد.
به گزارش ايرنا، شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران در پايان معاملات چهارشنبه (16 اسفندماه) به رقم 96 هزار و 860 واحد رسيد که در مقايسه با پايان هفته پيشين يک ...

» ادامه
2/3 ميليارد دلار سرمايه‌گذاري خارجي صنعتيدر دولت دوازدهم
مديرکل سرمايه گذاري خارجي وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: ميزان سرمايه‌گذاري مستقيم خارجي بخش صنعت، معدن و تجارت در دولت دوازدهم با ثبت رکوردي جديد، به مرز سه ميليارد و 200 ميليون دلار رسيد.
به گزارش ثروت به نقل از خبرگزاري ايرنا؛ «افروز بهرامي» افزود: ...

» ادامه
مناطق آزاد و ويژه اقتصادي
بورس تهران و منطقه آزاد کيش تفاهم نامه همکاري امضاء کردند
شهرستان
واردات کالا نياز به بازنگري دارد
شهرستان
افق‌هاي روشن پيش روي منطقه اسلام‌آباد کرج
شهري
راه‌اندازي سامانه جامع آماري تاکسيراني از سال97
فرهنگ و هنر
اکران 7 فيلم‌ نوروز 97 قطعي شد


بالا