نسخه شماره : 292 - 1397/12/23 -

سازمان آگهی ها تلفن :66402128 - 09011575857 نمابر : ۸۹۷۷۸۸۲۹

جمله روز:

.امام علی (ع): بزرگترین " ثروت " قناعت است

 
روحاني: تهران - باکو مي توانند شاه‌راهي براي اتصال آسيا به اروپا باشند
ربيعي بارديگر از مجلس رأي اعتماد گرفت
آخوندي وزير راه و شهرسازي باقي ماند
پيش به سويحمايت از توليد داخلي
روزهاي آخر سال که به طور سنتي به مناسبت آغاز سال نو تقاضا در بازارهاي مختلف به ويژه پوشاک و تهيه لوازم منزل افزايش مي‌يابد، مي ‌تواند فرصتي باشد تا با يک حرکت جمعي خريدار برندها و نشان‌هاي تجاري ايراني باشيم تا با وجود حمايت از توليدات داخلي بدون اتکا به سياست‌ هاي حمايتي دولت به افزايش اشتغالزايي در کشورمان کمک کنيم. حمايت از توليد ملي بايد دغدغه اصلي همه مردم و مسوولان باشد تا مصرف کننده ايراني هم با اختيار خود کالاي ايراني را بر موارد مشابه خارجي ترجيح دهد. هرچه به طرف تقويت توليد حرکت کنيم، حضور و ظهور بيشتري در عرصه بين المللي پيدا مي‌کنيم و در آن صورت توليد ملي نشان اقتصاد ايراني در جهان خواهد شد.
مروري بر سند چشم انداز 1404 کشور حاکي از اين است که دستيابي به قدرت اول اقتصادي همراه با علم و فن آوري در سطح کشورهاي منطقه‌ بايد به عنوان آرمان ملي ملاک اقدام‌ها، برنامه‌ها، تدابير و سياستگذاري ‌ها باشد و اين مهم با حمايت از توليدات ملي و با اتکا به سرمايه‌هاي ايراني ميسر مي شود.
بدون شک اگر خريد کالاي ايراني به شعار همه ‌گير ميان شهروندان تبديل شود؛ مي‌توان گامي محکم و اساسي در راستاي حمايت از توليد داخلي و اقتصاد کشور برداشت که البته ارتقاي کيفيت کالاي ايراني در رقابت با همتاي خارجي و عرضه با قيمت متناسب بسيار مهم است.
فرصت براي نظام توليد کشور
هوشيار فقيهي معاون برنامه ريزي و امور اقتصادي اتاق اصناف ايران در يک برنامه راديويي درباره پويش خريد کالاي ايراني که در چند شهر آغاز شده است گفت: براي اينکه پويش کالاي ايراني با موفقيت بيشتري به ثمر بنشيند، نيازمند نگاه اقتصادي به اين مسئله است. در سال هاي گذشته کارشناسان در آستانه عيد توصيه مي کردند کمتر خريد کنيم تا به اقتصاد خانواده ...
» ادامه
مسير متفاوت دو بازيگر بزرگ اوپك
مديريت بازار نفت كه در پي توافق كاهش توليد نفت، از سال 2016 به دست اوپك افتاده است، حالا وارد چالش جديدي شده كه يك سوي آن ايران و سوي ديگر عربستان ايستاده است.
به گزارش روزنامه ثروت، «ايران مي‌خواهد اوپك قيمت‌هاي نفت را حدود 60 دلار در هر بشكه نگه ...

» ادامه
بانک صادرات ايران به کمک اقتصاد مقاومتي شتافت
رسالت هاي اجتماعي بانک صادرات ايران در راستاي حمايت از بخش هاي مختلف اقتصاد مقاومتي از ابتداي سال 95 تا پايان بهمن ماه سال 96 با تخصيص بالغ بر 320 هزار ميليارد ريال تسهيلات در بخش هاي مختلف اقتصاد مقاومتي ابعاد بزرگتري به خود گرفت، که نقش و اهميت اين ...
» ادامه
کسري بودجه نداريم
سخنگوي دولت در نشست خبري درباره مطرح شدن موضوع کسري بودجه دولت، تصريح کرد: کسري بودجه با عدم تحقق بودجه متفاوت است. کسري بودجه يعني منابع تامين نشود و ما بر مصارف طبق بودجه تاکيد داشته باشيم اما وقتي منابع تامين نشود و ما مصارف را کم کنيم، ديگر کسري ...
» ادامه
رشد شانزده درصدي ارزش بازار بورس و فرابورس
ارزش بازار فرابورس (بازار اول – بازار دوم -بازار پايه و بازار ابزار‌هاي نوين مالي) که در پايان سال 95 مبلغ 119 هزار ميليارد تومان بود، در حال حاضر به مبلغ 138 هزار ميليارد تومان رسيده است که نشان از رشد 16 درصدي دارد.
سال 1396 با شعار اقتصاد مقاومتي، ...

» ادامه
صنعت و خودرو
7/96 درصد تعهدات ساخت و توليد خودرو در سال ?? تحقق يافت
مناطق آزاد و ويژه اقتصادي
ديدار صميمانه انصاري لاري با کارگران کيش
شهرستان
بايد عنصر اعتماد بين مردم و مسئولين را تقويت کنيم
شهرستان
افزايش 100 درصدي جمع آوري پسماند در روزهاي پاياني سال
شهري
ايران يک قاره کوچک است
فرهنگ و هنر
ارکسترهاي سمفونيک و ملي داراي اسپانسر خصوصي شدند


بالا