نسخه شماره : 295 - 1397/12/28 -

سازمان آگهی ها تلفن :66402128 - 09011575857 نمابر : ۸۹۷۷۸۸۲۹

جمله روز:

.امام علی (ع): بزرگترین " ثروت " قناعت است

 
ايران مصمم به توسعه همه جانبه روابط با عمان است
جهانگيري: معيشت مردم از اولويت هاي دولت در سال 97 است
اعلام اولويت‌هاي ? گانه بانک مرکزي در سال ??
عمان پايگاه صادرات مجدد
عمان با توجه به ظرفيت نظام بانکي، در کنار روابط مستحکم سياسي و اقتصادي مي تواند پايگاه صادرات مجدد و مرکزيت روابط بانکي بين المللي براي ايران باشد. به گزارش ثروت به نقل از روابط عمومي بانک مرکزي، ولي اله سيف در ديدار وزيرامورخارجه و معاون رييس شوراي روساي کل بانک مرکزي عمان با مروري بر روابط دو کشور خاطرنشان کرد: روابط سياسي ميان دو کشور تاريخي، بسيار عميق و طولاني است و انتظار مي رود روابط اقتصادي نيز هم پايه روابط سياسي گسترش و تعميق يابد.
وي با اشاره به عزم و اراده مسئولان ارشد دو کشور براي توسعه روابط اقتصادي گفت: پيش نياز روابط اقتصادي، ايجاد ارتباطات بانکي است و اين موضوع بايد در اولويت قرار گيرد، البته نبايد صرفاً بر روابط اقتصادي مستقيم طرفين تمرکز کرد بلکه با توجه به ظرفيت هاي منطقه مي توانيم با همکاري هاي گسترده نقش فعال تري در بازار هاي کشورهاي آسياي ميانه و حوزه خليج فارس داشته باشيم.
سيف به ظرفيت هاي اقتصادي در منطقه اشاره کرد و گفت: وجود بازار بيش از 400 ميليون نفري فضاي مناسبي ايجاد کرده است که مي توان با نقش فعال تري از ظرفيت اين بازار استفاده کرد، ضمن آنکه کشور عمان ظرفيت مناسبي براي تبديل شدن به حوزه صادرات مجدد دارد و در اين ميان بانک ها مي توانند با فعاليت دو جانبه، موثر واقع شوند.
رييس شوراي پول و اعتبار از پذيرش ضمانت نامه هاي بانک هاي ايراني براي سرمايه گذاران ايران در عمان ابراز خرسندي کرد و گفت: اقدام اخير بانک هاي عمان در پذيرش ضمانت نامه بانک هاي ايراني آثار مثبتي در ايجاد روابط بانکي دو کشور داشته است و اميدواريم اين‌گونه همکاري ها که افق روشني براي گسترش روابط بانکي است بيش از پيش مورد توجه قرار گيرد. ضمن آنکه بانک مرکزي ايران نيز با تسهيل شرايط ...
» ادامه
نرخ رشد 9 ماهه با نفت 4/3 درصد و بدون نفت 1/4 درصد است
رئيس کل بانک مرکزي اعلام کرد: نرخ رشد اقتصادي در 9 ماهه امسال با احتساب نفت 3.4 درصد و بدون محاسبه بخش نفت 4.1 درصد است.
به گزارش ثروت مرکز آمار ايران و بانک مرکزي دو نهاد مرجع اعلام نرخ رشد اقتصادي به شمار مي روند؛ هفته گذشته مرکز آمار گزارش داد: اقتصاد ...

» ادامه
جذب 9/1 ميليارد دلار سرمايه گذاري خارجي در دولت دوازدهم
وزير صنعت، معدن و تجارت از جذب يک ميليارد و 900 ميليون دلار سرمايه گذاري خارجي در بخش هاي صنعت، معدن و تجارت از زمان آغاز بکار دولت دوازدهم تاکنون خبر داد.
به گزارش ثروت به نقل از خبرگزاري ايرنا، «محمد شريعتمداري» ديروز در پايان آخرين جلسه هيات دولت ...

» ادامه
محدوديت‌ ورود خودرو به کيش با هدف ارتقاء خدمات دهي به گردشگران
جزيره کيش با توجه به محدوديت‌هايي مانند تامين سوخت خودروها بايد به رضايت مردم از شرايط توجه کند. همانگونه که اشاره شد در طول سال هم آزادي ورود خودرو وجود دارد و اين قوانين تنها مربوط به ايام نوروز است.
سازمان منطقه آزاد کيش براي ايام تعطيلات نوروز ...

» ادامه
شهري
برچيدن بساط هشت کارتل بزرگ اقتصادي در شهرداري
مخالفت با وثيقه گذاشتن املاک شهرداري براي مديران متخلف
استعفاي نجفي هنوز پذيرفته نشده‌است
فرهنگ و هنر
سال رفع توقيفي جنجال هاي بزرگ


بالا