نسخه شماره : 73 - 1396/03/02 -

سازمان آگهی ها تلفن :66402128 - 09011575857 نمابر : ۸۹۷۷۸۸۲۹

جمله روز:

.امام علی (ع): بزرگترین " ثروت " قناعت است

 
موقعيت برتر سپرده گذاران بانك مسكن
پاسخ سيف به شبهه ربوي بودن بانک‌ها
اميدواري بازار نفت با انتخاب دوباره روحاني
عربستان 110 ميليارد دلار آتش خريد
روزيکشنبه ، روز رقص شمشير ترامپ وعرب هاي حوزه خليج فارس بود، روزي که مي رود تا آينده اي نا مشخص را براي منطقه خاورميانه رقم بزند، فرش قرمزي که براي ترامپ پهن شد شايد رنگش از خون مردم بي دفاع يمن تهيه شده است. ترامپ آمد تا موضوعي را به بحث بنشيند، با عنوان "تروريسم" اما باج گرفت و اسلحه ها را فروخت و تلاش کرد درگيري هاي مرزي منطقه خاورميانه بشوراند تا سلاح هاي کودک کشش را بفروشد،.دونالد ترامپ ، رييس جمهوري ايالات متحده امريکا، در نشستي که در رياض انجام شد ايران را عامل بي ثباتي منطقه خاورميانه خواند و ملک سلمان پادشاه عربستان سعودي گفت : ايران سردمدار گسترش تروريسم در جهان است.
سران کشورهاي آمريکا وعربستان در رياض در نشستي که با حضور بيش از 40 کشور مسلمان جهان حضور داشتند، سخنراني ميکردند، در اين اجلاس رييس جمهور آمريکا از کشورهاي اسلامي خواست براي منزوي کردن ايران با يکديگر متحد شوند، اما نگفت که چرا وبه چه دليل؟!
بنابر گزارش ثروت، رييس جمهوري آمريکا يکشنبه در رياض و در مقابل روسا ، رهبران وعلماي 55 کشور جهان که پادشاه عربستان گفت: 1.5 ميليارد از جمعيت جهان را نمايندگي مي کنند، سخنراني ميکرد.
نطقي براي دعوت از اين کشورها وبسيج آنها براي مقابله با تروريسم و افراط گرايي که نوع اسلامي اش در کشورهاي دور ونزديک به چالش مهمي براي دنياي امروز تبديل شده است، اين بود گفته ترامپ، همچنين رييس جمهور آمريکا گفت: اين نبردي است بين تبهکاران وحشي که خواهان از بين بردن زندگي هستند و مردم شرافتمند ، اين نبردي است که بنام دين عليه مردمي که مدافع دين و زندگي هستند انجام مي شود ، نبرد بين "پليدي ونيکي" .
آقاي ترامپ از کشورهاي حاضر در اجلاس خواست به تروريست ها مامن ندهند، او گفت: هربار که يک تروريسم ...
» ادامه
صادرات 99 ميليون دلاري استان اصفهان در فروردين 96
اصفهان- نخستين جلسه کميته تحليل آمار تجارت خارجي استان اصفهان در سال 96 با حضور اعضاي اين کميته در تالار هيات نمايندگان اتاق بازرگاني اصفهان برگزار شد.
مسعود صفاري پور مديرکل دفتر هماهنگي اقتصادي استانداري اصفهان در اين جلسه گفت:اين کميته باهدف تحليل ...

» ادامه
تا پايان امسال فرودگاه منطقه آزاد ماکوبين المللي مي شود
مديرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو گفت: حماسه 29 ارديبهشت و حضور حداکثري مردم ايران پاي صندوق هاي راي عزت و اقتدار ملت ايران را به جهانيان ثابت کرد.
به گزارش ثروت به نقل از روابط عمومي منطقه آزاد ماکو، حسين فروزان، مدير عامل سازمان منطقه آزاد ماکو در جمع ...

» ادامه
صنعت و خودرو
نياز کشور به 30 ميليارد دلار سرمايه گذاري در بخش فراساحل


بالا