نسخه شماره : 74 - 1396/03/03 -

سازمان آگهی ها تلفن :66402128 - 09011575857 نمابر : ۸۹۷۷۸۸۲۹

جمله روز:

.امام علی (ع): بزرگترین " ثروت " قناعت است

 
مصمم به حذف فقر مطلق از جامعه در سال 1400 هستيم
به وعده هايي که به مردم داديم، عمل مي کنيم
همکاري هاي بانکي ايران و عمان گسترش مي يابد
تهران؛ چالش مشترک ياران اميد
پس از آنکه در انتخابات اخير همه 21 نفر ليست اميد به شوراي شهر تهران راه يافتند و در انتخابات اسفند 94 همه ليست اميد راهي مجلس شوراي اسلامي شدند، مردم تهران ثانيه‌شماري مي‌کنند تا تاثير انتخابشان در شهر را ببينند. اين اجماع و اتحاد خاص مردم پايتخت که معطوف اصلاح طلبان شده نياز به ياري و کمک اين دو جبهه تاثيرگذار دارد تا شاهد تهراني سبز و زيبا باشيم.
نمايندگان مردم در قوه مقننه با قانون‌گذاري صحيح و با به چالش کشيدن قوانين دست و پاگيري که قبل از اين به تصويب رسيده مي‌توانند کمک موثري براي مديريت شهري باشند، ضمن اين که راي مردم پشتوانه سياسي خوبي در اختيارشان قرار داده تا در اتفاقات شهر تهران خودي نشان دهند و از اين طريق وظايف نظارتي خود را نيز بر سازمان‌هاي مختلف تهران (دولتي و شهري) پررنگ تر کنند.
همشهريان تهراني براي روزهاي بهتر شهر روي نمايندگان مجلس حساب باز کرده‌اند وکمک به اعضاي شوراي شهر قسمتي از مطالباتشان است، اما وظيفه سنگين‌تر و توجه اصلي به اعضاي شوراي شهر تهران دوخته شده است، آن جا که به تازگي 21 نفر منتخب با اختلاف قابل توجه از ليست اميد به بهشت راه يافتند و مردم تهران به دنبال اعتمادي که کرده‌اند منتظرند تا در قدم اول، شهرداري سبز براي شهرشان انتخاب شود و پس از آن شورا به دنبال مشکلات و معضلات شهر باشد و با تصميماتي صحيح شهردار را در مسير انجام وظايفش ياري کند.
حالا که اصلاح طلبان با همه قواي ممکن کرسي‌هاي بهارستان و بهشت را پر کرده‌اند انتظارات و توقع مردم بسيار بالاست تا با کمک دولت تديبر و اميد در آينده‌اي نزديک، تهران را شهري متفاوت و زيبا ببينيم.
در فرصت پيش آمده چهار چالشي که شهر تهران با آنها روبروست را يک‌بار ديگر بررسي مي‌کنيم تا ببينيم بعد از اين دوره ...
» ادامه
?.?ميليارد دلار تسهيلات اعطا مي‌شود
سخنگوي دولت گفت: دولت قصد برداشت پول از صندوق توسعه ملي ندارد بلکه قصد دارد از محل آن 1.5 ميليارد دلار تسهيلات اعطا کند.
محمدباقر نوبخت صبح (سه‌شنبه) و در جلسه علني مجلس شوراي اسلامي در جريان بررسي کليات لايحه يک فوريتي اعطاي تسهيلات از محل منابع صندوق ...

» ادامه
همکاري وزارتخانه‌هاي نفت و امورخارجه
وزارتخانه‌هاي نفت و امورخارجه براي جذب سرمايه‌هاي خارجي با يکديگر همکاري مي‌کنند.
جمعي از مديران ارشد، رايزنان و کارشناسان سياسي، اقتصادي و فرهنگي وزارت امورخارجه که در آينده‌اي نزديک به نمايندگي‌هاي جمهوري اسلامي ايران در خارج از کشور اعزام خواهند ...

» ادامه
مجوز دو شهرك صنعتي غيردولتي در مازندران صادر شد
ساري-مهدي جوزن سرپرست روزنامه ثروت مازندران: مديرعامل شركت شهرک‌هاي صنعتي مازندران از صدور مجوز ايجاد شهرک‌هاي صنعتي غيردولتي بنكداران و برنج در استان خبر داد.
سيد مصطفي موسوي با اعلام اين خبر گفت: مطابق مصوبه هيئت‌وزيران كه توسط معاون اول رئيس‌جمهور ...

» ادامه
مناطق آزاد و شهرستان
تاثير مثبت نمايشگاه مشترک با روسيه در افزايش مبادلات تجاري
صنعت و خودرو
توسعه صادرات نيازمند سرمايه گذاري است


بالا