نسخه شماره : 75 - 1396/03/06 -

سازمان آگهی ها تلفن :66402128 - 09011575857 نمابر : ۸۹۷۷۸۸۲۹

جمله روز:

.امام علی (ع): بزرگترین " ثروت " قناعت است

 
لزوم حفظ حرمت رئيس‌جمهور منتخب
پورمحمدي تاکيد کرد: دولت از حقوق ملت قاطعانه دفاع مي‌کند
جذب منابع ارزان قيمت و تخصيص درست منابع صندوق توسعه ملي
تحقق ماليات و افزايش توليد
وزير اقتصاد در جمع مديران مالياتي کشور تاکيد کرد: ماليات مهمترين برنامه اقتصاد مقاومتي و افزايش توليد مهمترين هدف است
وزير امور اقتصادي و دارايي گفت: مهمترين برنامه سياست اقتصاد مقاومتي، اصلاح نظام درآمدي دولت با افزايش سهم درآمدهاي مالياتي و مهمترين هدف اقتصاد مقاومتي، افزايش توان توليد و مقاوم سازي اقتصاد است.
به گزارش ثروت به نقل از رسانه مالياتي ايران، دکتر علي طيب نيا، وزير امور اقتصادي و دارايي، روز سه شنبه دوم خردادماه، در ديدار با مديران و کارگزاران نظام مالياتي کشور خاطر نشان کرد: بهترين و کم آسيب ترين شيوه تامين مالي دولت، تامين مالي از طريق ماليات هاست. وي با بيان اينکه همه شيوه هاي تامين مالي دولت زيان بار هستند، تصريح کرد: تامين مالي از طريق درآمدهاي نفتي، تامين مالي از طريق استقراض داخلي و خارجي و حتي تامين مالي از محل ماليات ها ، همگي از نگاه اقتصاد زيان بار هستند اما مهم آن است که دولت براي انجام وظايفي که بر دوش دارد که مهمترين آنها تامين کالاها و خدمات عمومي، ايجاد امنيت، برقراري سيستم دادگستري، ايجاد نظام آموزش و پرورش و نظام بهداشت و درمان و همچنين ايجاد رفاه اجتماعي است، بايد کم زيان بارترين شيوه را برگزيند که همان اتکا به درآمدهاي مالياتي است.
دکتر طيب نيا تصريح کرد: در اقتصاد مقاومتي و در چارچوب برنامه هايي که براي کاهش آسيب پذيري اقتصاد ايران به درآمدهاي نفتي و در نتيجه نوسانات خارجي تنظيم شده، دو مقوله يعني اصلاح نظام مالياتي کشور و نيز توسعه صادرات غير نفتي از اهميت ويژه اي برخوردار است.
وي با ذکر اين مطلب که سازمان امور مالياتي کشور امسال بايد تمام توان خود را بر اجراي کامل طرح جامع مالياتي متمرکز کند، عنوان کرد: در کنار اهداف ترسيم شده براي نظام ...
» ادامه
مي‌توانيم بر همه سختي‌ها و چالش‌ها، مؤمنانه فائق بياييم
حضرت آيت الله خامنه اي رهبر معظم انقلاب اسلامي عصر (چهارشنبه 3/3/96) در ديدار جمعي از فرماندهان، رزمندگان و هنرمندان و دست اندرکاران برنامه‌هاي شب هاي خاطره دفاع مقدس، بيان خاطرات دوران 8 سال جنگ تحميلي و استفاده از شيوه هاي هنري، ادبي و نو را براي انتقال ...
» ادامه
حل بسياري از مشکلات وزارت نفت
وزير نفت گفت: بسياري از مشکلات وزارت نفت حل شده، نمي گويم همه آنها حل شده، اما مشکلات زيادي داشتيم که بخشي از آنها برطرف شده است و شرايط در مسير خوبي جلو مي رود.
مهندس بيژن زنگنه شامگاه پنجشنبه (چهارم خردادماه) پس از پايان صدو هفتاد و دومين نشست عادي ...

» ادامه
شهرستان
فراخوان فروش سهام نمايشگاه استان البرز منتشر مي‌شود
صنعت و خودرو
صادرات؛ شاه بيت توسعه صنعتي کشور


بالا