نسخه شماره : 80 - 1396/03/16 -

سازمان آگهی ها تلفن :66402128 - 09011575857 نمابر : ۸۹۷۷۸۸۲۹

جمله روز:

.امام علی (ع): بزرگترین " ثروت " قناعت است

 
انقلابي‌گري يعني مسئولان تسليم زورگويي و دچار انفعال نشوند چين همچنان اولين مقصد کالاهاي ايراني همکاري ايران و روسيه در بخش انرژي
کاهش رشد اقتصاد ايران به ? درصد
بانک جهاني در جديدترين به‌ روزرساني گزارش دورنماي اقتصادي جهاني خود، پيش‌بيني کرد توليد ناخالص داخلي واقعي ايران در سال ميلادي جاري حدود چهار درصد رشد خواهد يافت.
طبق پيش بيني اين وام دهنده جهاني، توليد ناخالص داخلي واقعي ايران چهار درصد در سال 2017 رشد خواهد کرد. با اين‌همه نرخ پيش بيني شده در مقايسه با گزارش ژانويه بانک جهاني به ميزان 1.2 درصد کاهش يافته است.
همچنين در جديدترين گزارش بانک جهاني، نرخ رشد توليد ناخالص داخلي واقعي ايران در سال 2018 به ميزان 4.1 و در سال 2019 به ميزان 4.2 درصد پيش بيني شده است که نسبت به ارقام پيش بيني شده در گزارش ژانويه اين وام دهنده، به ترتيب 0.7 درصد و 0.3 درصد کاهش داشته اند.
اما بانک جهاني نرخ رشد توليد ناخالص داخلي ايران در سال 2016 را 6.4 درصد برآورد کرد که نسبت به گزارش قبلي اين وام دهنده 1.8 درصد بهبود نشان مي‌دهد.
در گزارش بانک جهاني آمده است تحريم‌هايي که آمريکا در اوايل سال 2017 عليه ايران وضع کرد، ممکن است به اعتماد سرمايه گذاران خارجي لطمه بزند.
همچنين در ايران که دومين اقتصاد بزرگ خاورميانه است، ظرفيت مازاد محدود در توليد نفت و دشواري ...
» ادامه
قرارداد گازي ايران و ترکيه يکي از بهترين قراردادهاست
معاون وزير نفت درباره اين که در دوره رياست جمهوري مرحوم آيت الله هاشمي، قيمت گاز در اين قرارداد منوط به قيمت نفت شد، افزود: قيمت گاز در دنيا فرمولي از پايه نفت و گاز است و به طور کلي همه قراردادهاي دراز مدت به قيمت نفت مرتبط هستند. قرارداد صادرات گاز ...
» ادامه
رشد افزونبر 4برابري حمل فراورده هاي نفتي در منطقه ويژه
ساري-مهدي جوزن سرپرست روزنامه سراسري ثروت: حمل فراورده هاي نفتي در بندراميرآباد در دو ماه آغازين سال 96 نسبت به مدت مشابه سال گذشته ، بيش از 4 برابر رشد داشته است.
مدير بنادرودريانوردي ومنطقه ويژه اقتصادي اميرآباد گفت در ماههاي فروردين و ارديبهشت ماه ...

» ادامه
مناطق آزاد و شهرستان
انزلي نماد توسعه اقتصادي همراه با حفظ و حراست از منابع ملي
صنعت و خودرو
ثبت سفارش پوشاک خارجي تنها براساس قانون ايران


بالا