نسخه شماره : 83 - 1396/03/21 -

سازمان آگهی ها تلفن :66402128 - 09011575857 نمابر : ۸۹۷۷۸۸۲۹

جمله روز:

.امام علی (ع): بزرگترین " ثروت " قناعت است

 
دولت رقيب هيچ بخشي از حکومت نيست جهانگيري: بيکاري يک ابرچالش براي کشور است
تورم 2017 ايران به دور از نوسانات
برخي موسسات بين‌المللي تورم ايران در سال 2017 را تک ‌رقمي و حدود 9 درصد پيش‌بيني کرده‌اند و بعضي کارشناسان اقتصادي مي‌گويند که اگر تورم تا دي‌ماه 96 بين 10 تا 15 درصد کنترل شود، مي‌توانيم بگوييم دولت و بانک مرکزي در کنترل تورم موفق بوده‌اند.
امروزه تورم به عنوان يکي از معضلاتي که گهگاه گريبانگير جوامع بشري شده و عوارض اقتصادي، سياسي و فرهنگي گسترده‌اي را در پي دارد، مطرح است. در ادبيات اقتصادي منظور از تورم، افزايش سطح عمومي قيمت هاست که غالباً حالتي مداوم و برگشت ناپذير دارد. افزايش نااطميناني درفعاليت هاي اقتصادي، محدود شدن رشد سرمايه‌گذاري، اختلال در تخصيص بهينه منابع اقتصادي و بازتوزيع غيربهينه و ناعادلانه آنها تنها بخشي از مضرات و هزينه‌هاي تورم بالا محسوب مي‌شود.به گزارش ثروت در حالي‌که کشورهاي توسعه يافته با اجراي سياست‌هاي پولي و مالي کارا و بهبود ساختارهاي اقتصادي خود اغلب در کنترل تورم موفق بوده‌اند، ايران و تعدادي ديگر از کشورهاي در حال توسعه هنوز در اين زمينه به نتايج مطلوب نرسيده‌اند. نتايج برآوردهاي مرکز پژوهش‌هاي مجلس نيز نشان مي‌دهد نرخ تورم در 1396 برابر 10,9 درصد خواهد ...
» ادامه
اثر مثبت «تسهيلات ساخت» بر رونق بازار مسکن
رييس انجمن صنفي انبوه سازان تهران تاثير تسهيلات ساخت مسکن در خروج فعاليت هاي ساختماني از حالت رکود را تشريح کرد.
به گزارش ثروت ، حسن محتشم در گفت و گو با روابط عمومي بانک مسکن با اشاره به نقش مثبت تسهيلات ساخت مسکن در خروج بازار ساخت و ساز از حالت رکود ...

» ادامه
اتمام ساخت ?? هزار واحد مسکن مهر در استان مرکزي
مديرکل راه و شهرسازي استان مرکزي با بيان اينکه بيش از 37 کيلومتر بزرگراه در استان در سال 95 احداث شد، گفت: کار ساخت 10 هزار واحد مسکن مهر در استان مرکزي به اتمام رسيد.
مجيد شارقي در کنفرانس مطبوعاتي شوراي حمل و نقل استان مرکزي که در مرکز تحقيقات هواشناسي ...

» ادامه
حضور صنايع غذايي و آشاميدني استان اصفهان در بازار قطر
اصفهان- بيست و يکمين جلسه کميته توسعه صادرات کميسيون تجارت اتاق بازرگاني اصفهان با عنوان نشست محاصره اقتصادي قطر فرصت طلايي براي ايران با حضور جمعي از صادرکنندگان در سالن اجتماعات اتاق بازرگاني اصفهان برگزار شد.
مسعود گلشيرازي رييس کميسيون تجارت اتاق ...

» ادامه
نفت و انرزي
لزوم واقعي شدن قيمت آب و برق
صنعت و خودرو
ايران صادرات انبوه ميوه به روسيه را در دستور کار دارد


بالا