نسخه شماره : 88 - 1396/03/28 -

سازمان آگهی ها تلفن :66402128 - 09011575857 نمابر : ۸۹۷۷۸۸۲۹

جمله روز:

.امام علی (ع): بزرگترین " ثروت " قناعت است

 
مردم ايران بايد به توان مهندسي کشور افتخار کنند
اشتغالزايي مهمترين وظيفه‌ است
معاون پارلماني رييس جمهور گفت: در دوران مختلف و متناسب با نياز جامعه، افراد به طريقي با نثار جان و اموالشان مجاهدت کردند و امروز نيز وظيفه اي مهمتر از اشتغالزايي نداريم.
حسينعلي اميري در مراسم افتتاح کارخانه ماه گلاب لاله زار بردسير با قدرداني از استاندار کرمان به منظور حمايت از کارآفريني و سرمايه گذاري در استان اظهار کرد: رزم حسيني در دوران دفاع مقدس يکي از مجاهدان عرصه جهاد و شهادت بود که امروز نيز با پذيرش مسئوليت استانداري، منشاء خدمات زياد و برجسته اي در استان مستعد و زرخيز کرمان شده است.
وي در ادامه افزود: بيکاري يکي از مهمترين مسائل و معضلات کشور است و ايجاد اشتغال براساس سياست هاي کلي اقتصاد مقاومتي ابلاغي مقام معظم رهبري، يکي از مهمترين برنامه هاي دولت يازدهم بوده است.
اميري لازمه داشتن کشوري آزاد براي دست يافتن به آرمان هاي بلند انقلاب اسلامي و تحقق اهداف مقام معظم رهبري را ايجاد اشتغال عنوان کرد.
معاون رييس جمهور با اشاره به سيره عملي حضرت علي(عليه السلام) در خصوص اشتغالزايي با حفر چاه و توسعه نخيلات، افزود: در تاريخ صدر اسلام پيامبر اعظمصلي الله عليه و آله به مشکلات دنيوي ...
» ادامه
طرح مقابله با تحريم‌هاي آمريکا در مجلس به جريان مي‌افتد
يک عضو کميسيون امنيت ملي و سياست خارجي مجلس با اشاره به وضع تحريم‌هاي تسليحاتي از سوي سناي آمريکا عليه ايران اين امر را نشانه بي توجهي آمريکايي‌ها به برجام عنوان و تاکيد کرد که طرح مقابله با تحريم‌هاي آمريکا بعد از تعطيلات مجلس به فوريت به جريان خواهد ...
» ادامه
صندوق سرمايه گذاري اعتماد کارگزاري به صورت رسمي
صندوق سرمايه گذاري اعتماد کارگزاري بانک ملي ايران با حضور اعضاي هيات مديره و جمعي از مديران کارگزاري بانک ملي ايران افتتاح شد.
به گزارش ثروت به نقل از روابط عمومي بانک ملي ايران، در اين مراسم ناصر شاهباز عضو هيات مديره بانک ملي ايران با بيان اين که ...

» ادامه
ارائه گزارش عملکرد و تصويب بودجه سال 96 صندوق توسعه ملي
اصلاح مواردي از نظام نامه ضوابط و شرايط اعطاي تسهيلات ارزي با هدف افزايش صادرات و اشتغال
در اين جلسه مهندس احمد دوست حسيني رييس هيات عامل صندوق توسعه ملي گزارشي از عملکرد اين صندوق در حوزه هاي مختلف ريالي و ارزي ارائه کرد.
بر اساس اين گزارش، گشايش ...

» ادامه
حکم رفع تبعيض در به‌کارگيري بانوان توانمند در صنعت نفت
وزير نفت در حکمي موارد رفع تبعيض در جذب و به کارگيري بانوان در مشاغل و سمت‌هاي متناسب با توانمندي‌هاي آنها را ابلاغ کرد.
به گزارش ثروت به نقل از پايگاه اطلاع رساني شرکت ملي نفت ايران، در حکم بيژن زنگنه، وزير نفت آمده است:
به منظور رفع تبعيض در جذب ...

» ادامه
شهرستان
تحقق بيش از 300 درصدي سود سهام شرکت فولاد خوزستان
شهرستان و مناطق آزاد
هدف مهندس خادمي رشدوتوسعه ورزش ايذه وباغملک است
صنعت و خودرو
تفکيک وزارتخانه ها بازگشت به عقب است


بالا