نسخه شماره : 87 - 1396/03/27 -

سازمان آگهی ها تلفن :66402128 - 09011575857 نمابر : ۸۹۷۷۸۸۲۹

جمله روز:

.امام علی (ع): بزرگترین " ثروت " قناعت است

 
فعاليت در عرصه رسانه، کار پيامبري و مقدس است تدوين پيش‌نويس طرح مقابله با اقدامات سناي آمريکا در مجلس
مغايرت مصوبه سنا با روح برجام
سخنگوي کميسيون امنيت ملي و سياست خارجي مجلس با تاکيد بر اين‌ که «برجام الزام‌آور است»، گفت: با توجه به تصويب طرح جامع تحريم‌هاي ايران در مجلس نمايندگان سناي آمريکا دولت بايد بر اساس قانون اقدام متقابل و متناسب عمل کند البته که اين مصوبه سنا نقض آشکار برجام است.
سيدحسين نقوي حسيني در واکنش به اظهارات يک نماينده سناي آمريکا مبني بر اين‌که «برجام الزام‌آور نيست»، گفت: آمريکايي‌ها با روي کار آمدن دولت ترامپ از برجام عبور کردند به طوري که براي‌شان مهم نيست برجام اجرا شود يا نشود. البته کاخ سفيد در موضع رسمي اعلام کرده بود که برجام را سخت‌گيرانه اجرا مي‌کند و از موضع پاره کردن برجام عبور کرد علت هم آن بود که با پاسخ دندان‌شکن جمهوري اسلامي ايران روبه‌رو شد.
وي يادآور شد: ترامپ پيش از روي کار آمدن ادعا مي‌کرد که برجام را پاره مي‌کند اما با موضع انقلابي و قاطع مقام معظم رهبري مواجه شد و اظهاراتي از اين قبيل که اگر برجام را پاره کنيد ما آن را آتش مي‌زنيم. آن‌ها بعد از مواجه شدن با موضع ايران تغيير تاکتيک دادند به طوري که به جاي کنار گذاشتن برجام و وارد کردن هزينه‌هايي به خود براي اجرا نکردن برجام ...
» ادامه
بهبود عملکرد بانک مسکن در چهار سال گذشته
عضو کميسيون عمران مجلس گفت: بدون اغراق تسهيلات صندوق پس انداز مسکن يکم ،قدرت خريد بسياري از خانواده‌ ها به ويژه زوج‌ هاي جوان را افزايش داد.
به گزارش ثروت ، فرج الله رجبي در گفتگو با روابط عمومي بانک مسکن، با اشاره به عملکرد مثبت بانک مسکن در دوره 4 ...

» ادامه
مصوبه جديد مالياتي تاثيري بر قيمت مسکن ندارد
اطمينان رئيس کل سازمان امور مالياتي به سازندگان مسکن: مصوبه جديد مالياتي تاثيري بر قيمت مسکن ندارد
رئيس کل سازمان امورمالياتي کشور با اشاره به اخذ ماليات بر درآمد ساخت و ساز بر مبناي سود و زيان و متناسب با وضعيت و شرايط حاکم بر بازار مسکن و همچنين شرايط ...

» ادامه
نفت و انرژي
عمليات اکتشاف در ميدان نفتي آريا آغاز شد
صنعت و معدن
نعمت زاده: حل مشکل اشتغال با کمک بخش خصوصي


بالا