نسخه شماره : 94 - 1396/04/10 -

سازمان آگهی ها تلفن :66402128 - 09011575857 نمابر : ۸۹۷۷۸۸۲۹

جمله روز:

.امام علی (ع): بزرگترین " ثروت " قناعت است

 
بروجردي: برجام هيچگونه تغييري نخواهد کرد
گيلان محور توسعه گردشگري در کشور است
لزوم شفافيت وضعيت مالي شهرداري
عضو مجمع نمايندگان تهران معتقد است: شهردار جديد پايتخت جهت کنترل فساد و شفافيت مالي بايد وضعيت موجود را با شهامت اعلام کند.
طيبه سياوشي شاه‌عنايتي در گفت‌وگو با خانه‌ ملت در خصوص مولفه‌هاي فني و مديريتي شهرداران، گفت: موقعيت کاملا متفاوت و جديد براي شهردار آينده پايتخت به خصوص به لحاظ تعامل با شوراي شهر جديد ايجاد شده است، از اين رو تعيين تکليف بدهي‌هاي کلان شهرداري ايجاب مي‌کند اولين ويژگي شهردار داشتن شجاعت و شهامت براي اعلام پذيرش کار با تمام مشکلات مالي و شهري است. نماينده مردم تهران، ري، شميرانات، اسلامشهر و پرديس در مجلس شوراي اسلامي، تصريح کرد: شهردار جديد بايد از سابقه مديريت شهري در کارنامه کاري خود و مقبوليت و مشروعيت در بين شوراي شهر جديد برخوردار باشد، در حقيقت کلانشهري مثل تهران نمي‌تواند هر شهرداري را بپذيرد. وي با يادآوري رخنه فساد در مجموعه شهرداري، افزود: فسادها تا حدودي تاييد شده و برخي اجتناب‌ناپذير است زيرا در همه شهرداري هاي دنيا وجود دارد، اما شهردار جديد بايد جسارت شفافيت اين موضوع را داشته باشد، متاسفانه افراد بسياري بر وجود فساد در شهرداري تهران پافشاري مي‌کنند که تاکنون در مورد آن صحبتي نشده است. سياوشي با تاکيد بر شفافيت عرصه‌هاي مبهم شهرداري، گفت: شهردار در دوره جديد بايد در اتاق شيشه‌اي بنشيند که بتوان وي را به درستي رصد کرد، متاسفانه در طول سال‌هاي گذشته ابهامات مالي بسياري از شهرداري در اذهان عمومي و حتي نمايندگان مجلس ايجاد شده که بايد بدانها پاسخ داده شود. عضو مجمع نمايندگان تهران در مجلس شوراي اسلامي، معتقد است: تعيين تکليف وضعيت مالي شهرداري نه تنها موجب شفافيت وضعيت موجود مي‌شود بلکه تکليف پرونده‌هاي نيمه‌تمام عمراني و زيست محيطي پايتخت را ...
» ادامه
عيادت صميمانه مدير عامل بانک صادرات از پيشکسوت اصحاب رسانه
سياوش زراعتي مدير عامل بانک صادرات ايران به همراه جمعي از مشاوران و مديران اين بانک از ناصر يمين مردوخي کردستاني روزنامه نگار مبارز، پيشکسوت اصحابه رسانه و سردبير شبکه هاي خبري طوفان نيوز و يمين نيوز که چندي است در بيمارستان بستري شده عيادت کرد.
به ...

» ادامه
حمايت از توليد سرلوحه اقدامات سازمان
رئيس کل سازمان امور مالياتي در نشست شوراي هم انديشي دولت و بخش خصوصي استان زنجان: حمايت از توليد سرلوحه اقدامات سازمان
رئيس کل سازمان امور مالياتي کشور در نشست شوراي هم انديشي دولت و بخش خصوصي استان زنجان گفت: حمايت از توليد سرلوحه اقدامات سازمان است ...

» ادامه
ثبات نسبي بر بازار طلا و سکه حاکم است
رئيس اتحاديه طلا و جواهر ضمن ارزيابي بازار طلا و سکه در هفته گذشته عنوان کرد که هفته گذشته با وجود افزايش نسبي تقاضا بازار طلا و سکه با ثبات همراه بود و قيمت‌ها افزايش چنداني پيدا نکرد.
محمد کشتي آراي گفت:‌ بازار جهاني در هفته گذشته که تنش‌هاي سياسي ...

» ادامه
نفت و انرژي
حمايت ايران از سرمايه‎گذاري کره جنوبي در صنعت نفت
شهرستان
اقدامات شرکت توزيع نيروي برق استان چهار محال وبختياري در عبور از پيک تابستان
صنعت و خودرو
توسعه صنعتي راهکار تحقق اقتصاد مقاومتي است


بالا