نسخه شماره : 95 - 1396/04/11 -

سازمان آگهی ها تلفن :66402128 - 09011575857 نمابر : ۸۹۷۷۸۸۲۹

جمله روز:

.امام علی (ع): بزرگترین " ثروت " قناعت است

 
دولت از مسير خود منحرف نمي‌شود
بانک ملي حامي توليد ايراني است
وجود سودهاي موهوم در بانک‌ها
به علت عدم تامين مواد اوليه بخش خصوصي صنعت فولاد کشور در آستانه تعطيلي
‌يک عضو هيئت مديره انجمن توليد کنندگان فولاد کشور گفت: صنعت فولاد کشور به ويژه در بخش خصوصي به علت مشکل در تأمين مواد در آستانه تعطيلي قرار گرفته است که علت اصلي آن صادرات شمش و مواد اوليه فولادي توسط شرکت‌هاي فولاد دولتي به خارج از کشور است.
به گزارش ثروت به نقل ازايسنا، احمد خوروش اظهار کرد: صادرات بي رويه شمش و مواد اوليه فولادي توسط شرکت‌هاي بزرگ دولتي موجب شده است که شرکت‌هاي فولاد بخش خصوصي با کمبود مواد اوليه مواجه و در آستانه تعطيلي قرار بگيرند.
وي ادامه داد: تفاوت قيمت جهاني فولاد ميان داخل و خارج از کشور موجب شده شرکت‎هاي توليد کننده مواد اوليه فولاد ترجيح ‎دهند به جاي اينکه شمش و مواد اوليه فولاد را به شرکت‎هاي داخلي بفروشند به خارج از کشور صادرات کنند تا سود بيشتري ببرند.
مديرعامل شرکت فولاد کوير آران و بيدگل با اشاره به اينکه کمبود و افزايش نرخ مواد اوليه براي توليدکنندگان بخش خصوصي تبعات زيادي دارد، گفت: در حال حاضر افزايش قيمت شمش در بازار داخلي باعث کاهش مصرف اين فرآورده شده و ميزان خريداران داخلي را به نسبت خارجي به حداقل کاهش داده است که در نتيجه تعداد زيادي از کارخانه‌هاي فولاد داخلي با مشکل روبرو شده‌اند.
خوروش خاطر نشان کرد: اگرهمه با همدلي و همزباني به تاکيدات رهبر معظم انقلاب در خصوص سياست‌هاي اقتصاد مقاومتي عمل کنيم مي‌توانيم بسياري از مشکلات صنعت فولاد کشور را برطرف کنيم و ديگر شاهد خام فروشي محصولات فولادي به خارج از کشور به جاي حمايت از توليد داخل نخواهيم بود.
وي ادامه داد: واحدهاي دولتي توليد فولاد به علل مختلف مانند بالا بودن توليد و پايين بودن قيمت تمام شده و داشتن دفاتر بين المللي، محصولات خود را با قيمت پايين‌تر عرضه مي‌کنند که در نتيجه توان ...
» ادامه
اقتصاد نمي‌تواند با نرخ‌ بالاي سود بانکي دوام بياورد
مدير امور پژوهشي پژوهشکده پولي و بانکي گفت: انباشت دارايي‌هاي منجمد و سود موهوم پاشنه آشيل ترازنامه بانک‌ها است.
به گزارش ثروت به نقل از فارس حميد زمان‌زاده مدير امور پژوهشي پژوهشکده پولي و بانکي در بيست و هفتمين همايش سالانه سياست‌هاي پولي و ارزي با ...

» ادامه
احتمال سرمايه گذاري ده?ها ميليون يورويي آلماني ها
مجمع عمومي سالانه پتروشيمي فارابي در مرکز همايش هاي بين المللي صدرا با حضور مديرعامل، اعضاي هيئت مديره، نماينده هلدينگ تاپيکو، سهامداران و ديگر مدعوين برگزار شد. دکتر سيد ابراهيم سقايي عضو هيئت مديره و مديرعامل پتروشيمي فارابي در جريان اين مجمع با ارائه ...
» ادامه
استاندار خوزستان: همکاري بيشتر دستگاه هاي دولتي با سازمان هاي مردم نهاد
اهواز- دکتر غلامرضا شريعتي استاندار خوزستان در نشست شوراي سازمان هاي مردم نهاد استان که در مهمانسراي شهيد رجايي استانداري برگزار شد گفت: سازمان هاي مردم نهاد در دولت يازدهم مورد توجه جدي قرار گرفتند و در اين دولت رشد چشمگيري داشتند.
شريعتي خاطرنشان ...

» ادامه
مناطق آزاد و شهرستان
حمايت بانک کشاورزي استان مرکزي از 3081خانوار در تسويه بدهي بانکي
صنعت و خودرو
توليد پرايد پايان سال ?? متوقف مي‌شود


بالا