نسخه شماره : 55 - 1396/02/09 -

سازمان آگهی ها تلفن :66402128 - 09011575857 نمابر : ۸۹۷۷۸۸۲۹

جمله روز:

.امام علی (ع): بزرگترین " ثروت " قناعت است

 
ربيعي: ? ميليون شغل در دولت‌ يازدهم ايجاد شد
شعبه بيمه ملت در منطقه آزاد انزلي افتتاح شد
سال 96؛ سال رونق صنعت نفت
معاون امور بين المللي و بازرگاني وزير نفت گفت: صنعت پتروشيمي ايران در آينده نزديک، 10 ميليارد دلار سرمايه گذاري جديد خارجي را در مسير توسعه جذب مي‌کند.
اميرحسين زماني نيا با بيان اين که بازگشت سرمايه در صنعت پتروشيمي ايران تضمين و تاييد شده است، گفت: با نهايي شدن مذاکرات و فراهم شدن شرايط لازم در آينده نزديک، 10 ميليارد دلار سرمايه گذاري جديد خارجي در صنعت پتروشيمي کشورمان جذب خواهد شد.
وي با اشاره به اين که به طور يقين سال 96، سال رونق در صنعت نفت به ويژه پتروشيمي خواهد بود، افزود: هم اکنون مذاکرات متعددي با سرمايه گذاران خارجي در همه بخش‎هاي صنعت نفت از جمله پتروشيمي در حال انجام است.
معاون وزير نفت در امور بين الملل و بازرگاني با بيان اين که براساس مذاکرات انجام شده، حجم جذب سرمايه خارجي در بخش‎هاي مختلف نفت، گاز و پتروشيمي حدود 50 تا 80 ميليارد دلار برآورد مي شود، ادامه داد: با توجه به مذاکرات جدي و علاقه‎مندي سرمايه گذاران خارجي براي حضور در صنعت پتروشيمي ايران، اين امر محقق شود.زماني نيا درباره امنيت سرمايه گذاري در ايران گفت: پتروشيمي صنعتي شناخته شده است که درآمد و بازگشت سرمايه آن به خوبي مشخص است و وجود امنيت در سرمايه گذاري يکي از شاخصه‌هاي اصلي جذب سرمايه گذار در کشور ماست زيرا امنيت از طريق قانون و عملکرد ما تضمين شده است.
وي افزود: علاقه‌مندان به سرمايه گذاري در ايران از کشورهاي آسيايي و اروپايي هستند ولي بايد پيش از مذاکره صلاحيت شرکت‌ها تاييد شود./شانا
افزايش 5 برابري سرانه بيمه روستايي در ساري
ساري-مهدي جوزن سرپرست ثروت: مديرکل بيمه سلامت مازندران گفت: در دولت تدبير و اميد سرانه بيمه درماني روستاييان در اين استان در مقايسه با دولت گذشته بيش از پنج برابر شد.
دکتر رسول ظفرمند در گفت وگويي اختصاصي افزود : ميانگين سرانه بيمه روستاييان در دولت ...

» ادامه
تعداد کارخانه‌هاي تعطيل شده در دولت فعلي به زودي اعلام مي‌شود
معاون برنامه‌ريزي سازمان صنايع کوچک و شهرک‌هاي صنعتي با اعلام تعداد طرح و واحدهاي صنعتي متوقف به جا مانده از دولت نهم و دهم، از اعلام تعداد واحدهاي متوقف طي دولت يازدهم طي روزهاي آينده خبر داد.
فرشاد مقيمي، در مورد تعداد واحد و طرح‌هاي صنعتي متوقف در ...

» ادامه
سياسي
هويت ايماني مانع از سلطه و دخالت دشمنان اسلام است
امام جمعه تهران گفت: دشمن مي خواهد در انتخابات ما دخالت کند
بانک و بيمه
استمرار تورم تک‌رقمي در فروردين‌ماه سال جاري بي‌سابقه است


بالا