نسخه شماره : 99 - 1396/04/17 -

سازمان آگهی ها تلفن :66402128 - 09011575857 نمابر : ۸۹۷۷۸۸۲۹

جمله روز:

.امام علی (ع): بزرگترین " ثروت " قناعت است

 
چتر نظارتي قوه قضاييه بايد از تخلفات پيشگيري کند
بانکهايي که هنوز ايران را به رسميت نمي شناسند
کاهش ريسک سرمايه‌گذاري در ايران
نايب رئيس مجلس شوراي اسلامي گفت: امضاي قرارداد با توتال سبب مي‌شود ريسک سرمايه‌گذاري در ايران کمتر شود و اين قرار داد يک امتياز مثبت براي دولت است.
علي مطهري در باره امضاي قرارداد توسعه فاز 11 پارس جنوبي ميان شرکت ملي نفت ايران و کنسرسيومي متشکل از شرکت فرانسوي توتال، شاخه بين المللي نفت چين (سي‌ان‌پي‌سي‌آي) و پتروپارس ايران وهجمه‌هايي که در اين زمينه برخي افراد به دولت وارد مي کنند گفت: اين قرارداد يک اقدام بسيار خوبي بود و در چنين شرايطي که آمريکا به دنبال تحريم‌هاي جديد است اين همکاري سبب شد که اعتماد کشورهاي خارجي به ايران
بيشتر شود. وي افزود: با اين همکاري ريسک سرمايه گذاري در ايران براي کشورهاي خارجي کمتر مي‌شود و اين قرار داد يک امتياز مثبت براي دولت يازدهم است. عضو کميسيون فرهنگي مجلس ادامه داد: البته برخي افراد به اصل الگوي جديد قراردادهاي نفتي انتقاد دارند و اصل قرارداد را قبول ندارند و آن بحث ديگري است که بايد در جاي خودش مطرح شود اما اگر ما قراردادهاي جديد نفتي را پذيرفته باشيم اين اقدام خوب و مثبتي است که توسط دولت انجام شده است.
برخي مخالفان دولت روحاني پس از امضاي قرارداد توسعه فاز 11 پارس جنوبي، با امضاي اين قرارداد مخالفت کردند و آن را بر خلاف استقلال کشور معرفي کردند و خواستار بررسي دوباره و حتي لغو آن شدند.
ضمانت دولت براي 12 ميليارد دلار سرمايه‌گذاري خارجي
معاون وزير اقتصاد گفت: براي حدود 12 ميليارد دلار سرمايه‌گذاري در ايران، ضمانت‌نامه صادر شده و اکنون شاهد ورود سرمايه‌هاي کشورهاي بي ثبات منطقه به ايران هستيم. محمد خزاعي در همايش سرمايه گذاري و توسعه پتروشيمي ايران در وين، با اشاره به مزاياي مختلف سرمايه ...
» ادامه
تلاش جديد آمريکايي‌هاي به‌اصطلاح «قرباني تروريسم» براي مصادره اموال ايران
تعدادي از آمريکايي‌هاي به اصطلاح «قرباني تروريسم» با طرح شکايتي در ديوان عالي اين کشور عليه ايران تلاش جديدي را براي مصادره اموال ايران در آمريکا آغاز کرده‌اند.
برخي از اتباع آمريکايي به اصطلاح «قرباني تروريسم» سعي دارند تا با مصادره اموال و دارايي‌هاي ...

» ادامه
شهرستان
همدلي دستگاه هاي استاني و شهري البرز پيشرفت 21 درصدي بزرگراه شمالي
مناطق آزاد و شهرستان
رونق بازار صنايع دستي با استقبال گردشگران از بازارچه صنايع دستي منطقه آزاد انزلي
صنعت و خودرو
رئيس اتاق بازرگاني ايران خبر داد؛ارائه معيارهاي بخش خصوصي براي انتخاب وزراي اقتصادي دولت دوازدهم
مديرعامل ايران خودرو اعلام كردآغاز تحويل پژو2008 با 98ميليون و 900هزار تومان خواهد بود


بالا