نسخه شماره : 103 - 1396/04/21 -

سازمان آگهی ها تلفن :66402128 - 09011575857 نمابر : ۸۹۷۷۸۸۲۹

جمله روز:

.امام علی (ع): بزرگترین " ثروت " قناعت است

 
قرارداد توتال محرمانه نيست
فعاليت قارچ‌گونه کارچاق‌کن‌ها در راهروهاي دستگاه قضا
سيد حسن خميني: با دشمنانمان هم انصاف بورزيم
زنگنـه در منگنـه منتقدان
سحر سعيديان | اين نخستين بار نيست كه زنگنه، وزير نفت براي ارائه گزارش عملكرد وزارتخانه متبوعش به بهارستان مي‌رود. او بارها و بارها پرونده قراردادهاي جديد نفتي را زير بغل زده و راهي خانه ملت شده تا در خصوص بندبند اين مدل قرارداد نفتي و ايرادات وارده به آن پاسخگوي نمايندگان ملت باشد كه البته هر بار هم پاسخ‌هاي قانع‌كننده‌اي در آستين داشته است. موفق‌ترين وزير دولت يازدهم امروز هم به خانه ملت مي‌رود تا براي يك هفته اتهام‌زني در خصوص قرارداد طرح توسعه فاز 11 پارس جنوبي با شركت فرانسوي توتال، كه بر اساس ماده 11 قانون وظايف و اختيارات وزارت نفت مصوب مجلس شوراي اسلامي در مورد ميادين مشترك و با ترك تشريفات مناقصه به امضا رسيده، استدلال و منطق رو كند تا آنهايي که همواره درصدد مساله‌سازي هستند را ظاهرا قانع کند.
به گزارش ثروت: از سوي ديگر روز گذشته خبرگزاري فارس متني از طرح 3فوريتي براي متوقف كردن قرارداد توتال منتشر كرد كه نمايندگاني هم چون نادر قاضي‌پور، ابوالفضل ابوترابي، عباس گودرزي، سيد محمد جواد ابطحي، حميدرضا فولادگر، احد آزادي‌خواه، سيد ناصر موسوي لارگاني، حسين علي حاجي دليگاني، سيد جواد حسيني کيا، فرهاد فلاحتي و... پاي آن را امضا كرده و با تقديم آن به هيأت‌رئيسه مجلس خواستار جلوگيري موقت از ادامه روند قرارداد توسعه فاز 11 پارس جنوبي شدند. قرارداد با توتال كه گامي بزرگ در راستاي احياي بخش انرژي كشور بوده و مي‌تواند راه ورود شركت‌هاي بزرگ و طراز اول جهان را به ايران هموار كند، دستخوش برخي اختلافات و مساله‌سازي‌هاي داخلي شده و از چپ و راست متحمل ضربه‌هاي بي‌‌شمار مي‌شود که به نظر مي‌رسد عمدتاً ناشي از غرض‌ورزي‌هاي سياسي هستند.
اين بار صداي دعواهاي سياسي از هميشه بلندتر به گوش ...
» ادامه
بانک صنعت و معدن بانکي بدون دغدغه و هماهنگ است
مهرداد لاهوتي، نماينده مردم لنگرود در مجلس دهم شوراي اسلامي درخصوص عملکرد بانک صنعت و معدن به عنوان يک بانک تخصصي گفت: بانک صنعت و معدن يک بانک مثبت و داراي نگاه متفاوت است.
وي كه با پايگاه اطلاع رساني بانك صنعت و معدن سخن مي گفت افزود: دسترسي به سطوح ...

» ادامه
تابش: حفظ حقوق مردم خصوصا سپرده‌گذاران خرد خط قرمز ماست
يک عضو شوراي پول و اعتبار کارآمدي بيشتر بانک مرکزي، تعامل موثرتر بين بانک مرکزي و قواي سه‌گانه، اطلاع‌رساني شفاف‌تر و صيانت از دارايي سپرده‌گذاران به ويژه سپرده‌گذاران خرد را اصلي‌ترين ملزومات حل مشکل موسسات اعتباري دانست.
محمدرضا تابش اظهار کرد: بانک ...

» ادامه
مناطق آزاد و شهرستان
آغاز به کار ايرلاين اختصاصي قشم تا پايان سال
صنعت و خودرو
دستور معاون اول رييس‌جمهوري براي توسعه معدن و صنايع معدني


بالا