نسخه شماره : 106 - 1396/04/25 -

سازمان آگهی ها تلفن :66402128 - 09011575857 نمابر : ۸۹۷۷۸۸۲۹

جمله روز:

.امام علی (ع): بزرگترین " ثروت " قناعت است

 
توافق هسته‌اي ثابت کرد ديپلماسي نتيجه‌بخش است
شمخاني: هيچگونه توافقي نبايد زمينه ساز تجزيه سوريه باشد
منابع مالي بانک شهر در اختيار عمران و آباداني شهرها قرار دارد
اثبات کارآمدي برجام با قرارداد نفتي جديد
قرارداد نفتي اخير ايران و شرکت توتال فرانسه نقطه‌ عطف بسيار مهمي است که از يکسو کارآمدي و تأثيرگذاري توافق هسته‌اي را ثابت مي‌کند و از سوي ديگر نشان از کنار رفتن نسبي موانع تجارت جهان با ايران دارد. سيد عماد حسيني، معاون سابق امور مهندسي وزير نفت و مشاور وزير نفت نيز ضمن تأکيد بر اهميت شايان اين قرارداد به عنوان منبعي براي تأمين سرمايه‌گذاري خارجي جهت تکميل پروژه‌هاي کلان نفتي کشور براساس منطق «برد - برد» دولت يازدهم، اعتماد مجدد مردم به دولت را نويد بخش گشايش‌هاي قابل توجه ديگري در زمينه‌هاي مختلف اقتصادي و تجاري دانست. سيد عامل حسيني کارشناس ارشد نفت و از مديران باسابقه صنعت نفت در گفت و گو با پايگاه‌هاي اطلاع‌رساني دولت معتقد است با قرار داد توتال به نوعي تابوي حضور شرکت‌هاي معتبر در توسعه صنعت نفت کشورمان شکسته شده و راه براي جذب سرمايه‌گذاري‌هاي بيشتر خارجي هم هموار مي‌کند. حاصل اين گفت و گو را ادامه مي‌خوانيد.
در روزهاي اخير شاهد امضاي قرارداد نفتي ميان وزارت نفت و شرکت معتبر توتال فرانسه هستيم، اين قرارداد دقيقا داراي چه ويژگي‌هاي و مفادي است؟
بايد توجه داشت که بيش و پيش از بررسي ابعاد و اهميت خود اين قرارداد که البته بسيار هم با اهميت است، شکسته شدن تابوي حضور شرکت‌هاي معتبر بين‌المللي و انجام سرمايه‌گذاري کلان در صنعت نفت و کشور بايد مد نظر قرار گيرد. در همان ابتداي آغاز به کار دولت يازدهم و حضور مهندس بيژن نامدار زنگنه در وزارت نفت، با انجام بررسي‌هاي کارشناسي و مطالعاتي که در معاونت امور مهندسي انجام شد، اعلام کرده بودم که صنعت نفت براي تحقق اهداف مغفول در برنام? پنجم توسعه که در بهترين حالت بتوان آنها را در برنام? ششم محقق کرد، نيازمند بيش از 200 ميليارد دلار سرمايه‌گذاري ...
» ادامه
رويکرد اصلي نظام مالياتي، حمايت از توليد و اشتغال
رئيس‌کل سازمان امور مالياتي کشور بابيان اينکه حمايت از توليد و اشتغال، از رويکردهاي اصلي نظام مالياتي است، گفت: نظام مالياتي به هيچ عنوان در نقطه مقابل بخش صنعت، معدن، تجارت و ساير عرصه هاي توليدي نيست، بلکه در کنار آنهاست تا زمينه رونق اقتصادي و اشتغال ...
» ادامه
امضاي قرارداد فاز 11آغازي براي سرمايه‌گذاري‌هاي جديد است
نايب رئيس مجلس شوراي اسلامي گفت: امضاي قرارداد طرح توسعه فاز 11 پارس جنوبي سرآغازي براي سرمايه گذاري‌هاي جديد بوده که اگر کمک شود که اين روند بر اساس قانون و در نظر گرفتن دغدغه‌ها پيش رود، زمينه‌اي براي حضور مابقي سرمايه گذاران در ايران خواهد شد.
خانه ...

» ادامه
سرک کشيدن به يکي از نادرترين مخازن دنيا در شمال‌شرق ايران
توس و کَشَفرود تازه‌نفس، وارد ميدان تأمين گاز زمستانه مي‌شوند
ثروت - سحر سعيديان | بيست‌ويکم تيرماه 1396: راه پرپيچ و خم جاده ، پوشش گياهي پراکنده و نه چندان مناسب و آفتابي که در ميدان زورآزمايي با بادهاي موسمي دستش هميشه بالاست.
اين بار مقصد «خانگيران» است، سرزمين گازهاي سمي و منحصربه‌فرد در مرزي‌ترين نقطه تلاقي ...

» ادامه
شهرستان
با راه اندازي سامانه 1522 خدمات آبفا سهل الوصول گرديد
مناطق آزاد و شهرستان
يکي از توربين هاي انتقال نفت مارون به اصفهان جاني تازه گرفت
صنعت و خودرو
توافق با کشورهاي اوراسيا در جهت صادرات
توليد گران قيمت‌ترين داروي وارداتي در کشور


بالا