نسخه شماره : 107 - 1396/04/26 -

سازمان آگهی ها تلفن :66402128 - 09011575857 نمابر : ۸۹۷۷۸۸۲۹

جمله روز:

.امام علی (ع): بزرگترین " ثروت " قناعت است

 
برجام را منصفانه ارزيابي کنيم نه آرزومندانه
تحقق 6900 ميليارد ريال سود در گروه مالي ملت
کاهش 6درصدي ماليات بر ارزش افزوده طلا
وزير صنعت، معدن و تجارت از ارائه پيشنهادي در قالب لايحه دولت به مجلس خبر داد تا ارزش افزوده طلا و فلزات گرانبها از 9 درصد به 3 درصد کاهش يابد.
محمدرضا نعمت‌زاده در حاشيه نهمين اجلاس کميسيون مشترک اقتصادي و مراسم امضاي تفاهم‌نامه بين جمهوري اسلامي ايران و جمهوري سوسياليستي ويتنام در پاسخ سؤال خبرنگاري مبني بر تعطيلي 8 هزار واحد توليدي طلا گفت: 8 هزار واحد توليدي طلا در کشور وجود ندارد و ممکن است اين تعطيلي‌ها مربوط به صنوف جواهرسازي باشد.
وزير صنعت، معدن و تجارت با تأکيد بر اينکه تعطيلي اين واحدها ربطي به زمان کنوني ندارد، بيان داشت: به خاطر سخت‌گيري‌هايي که در زمان تحريم‌ها در ورود و خروج فلزات گران‌بها انجام شد، مشکلاتي براي اين صنوف پيش آمد، اما روزبه‌روز با مصوبات بانک مرکزي و ستاد اقتصاد مقاومتي مشکلات اين بخش برطرف خواهد شد.
نعمت‌زاده افزود: بايد در اين زمينه آزادسازي شود و يکي از موانع هم ارزش‌افزوده است. وي ادامه داد: بر اساس لايحه‌اي که به مجلس تقديم شده، پيشنهاد ما اين است که ارزش افزوده در بخش طلا و جواهر و فلزات گران‌بها از 9 درصد به 3 درصد کاهش يابد.
وزير صنعت، معدن و تجارت افزود: اميدوارم اين لايحه در مجلس به قانون تبديل شود.
نعمت‌زاده همچنين در ارتباط با حمايت از صنايع الکترونيک بيان داشت: سهم صنايع الکترونيک در کل فعاليت‌هاي صنعتي کم است، ولي روبه‌رشد است. وي گفت: اين رشد به‌ ويژه در زمينه صنايع الکترونيک مورد استفاده در لوازم خانگي و خودرو مشاهده مي‌شود.
وزير صنعت، معدن و تجارت با تأکيد بر اينکه بايد در اين زمينه سرمايه‌گذاري‌هاي بزرگي انجام شود، اظهار داشت: لازم است با شرکت‌هاي معتبر بين‌المللي در اين زمينه سرمايه‌گذاري کنيم، تا بتوانيم به بازارهاي خارجي ...
» ادامه
لزوم مراقبت در برابر افراد فرصت طلب و کلاهبردار
دادستاني انتظامي مالياتي به موديان مالياتي سراسر کشور در خصوص احتمال کلاهبرداري و سودجويي از سوي افراد فرصت طلب هشدار داد.
دادستاني انتظامي مالياتي ضمن هشدار به موديان مالياتي درخصوص احتمال کلاهبرداري و سودجويي، اعلام کرد: شهروندان محترم همواره توجه ...

» ادامه
پالايشگاه فازهاي 22تا 24پارس جنوبي به شبکه سراسري گاز متصل شد
در ادامه فعاليت جبهه‌هاي کاري و راه اندازي تدريجي واحدهاي جانبي و فرايندي بخش خشکي طرح توسعه فازهاي 22، 23 و 24 پارس جنوبي، عمليات اتصال خط خروجي پالايشگاه اين طرح به شبکه سراسري انتقال گاز، تکميل شد.
فرهاد ايزدجو، مجري طرح توسعه فازهاي 22 تا 24 پارس ...

» ادامه
شهرستان
جذب يک ميليارد دلارسرمايه‌گذاري خارجي


بالا