نسخه شماره : 112 - 1396/05/02 -

سازمان آگهی ها تلفن :66402128 - 09011575857 نمابر : ۸۹۷۷۸۸۲۹

جمله روز:

.امام علی (ع): بزرگترین " ثروت " قناعت است

 
بررسي «رجل سياسي» در شوراي نگهبان
پهپادهاي ايراني به روسيه مي رود
بانک ملت پارسال ???? ميليارد ريال سود خالص شناسايي کرد
گام‌هاي موثر وزارت نفت براي ارتقا کيفيت سوخت
رئيس سازمان حفاظت محيط زيست گفت: وزارت نفت به نوبه خود در زمينه ارتقاي کيفيت سوخت استاندارد، تلاش کرده است، البته بايد به سمت توليد سوخت با استاندارد يورو 5 و به بالا حرکت کنيم.
به گزارش شانا، معصومه ابتکار، رئيس سازمان حفاظت محيط زيست، در مراسم رونمايي از طرح کلان ملي فناوري و نوآوري خانواده موتور ملي سه سيلندر، با بيان اين‌که دولت يازدهم از ابتداي کار گام‌هاي خوبي در زمينه کاهش آلودگي هوا برداشته است، گفت: وزارت نفت به نوبه خود در زمينه ارتقاي کيفيت سوخت استاندارد تلاش کرده و تاکنون گام‌هاي خوبي برداشته شده است که اين تلاش‌ها بايد تداوم يابد.
وي افزود: 6 ميليون 800 هزار خودرو و موتورسيکلت در تهران تردد مي‌کنند که اگر از استاندارد کافي برخوردار نباشند سهم عمده‌اي در آلودگي هوا خواهند داشت.
ابتکار تصريح کرد: هر انساني روزانه به 16 کيلوگرم هوا نياز دارد که سلامت اين هوا اهميت زيادي دارد و اقدام‌هايي که انجام مي‌شود همسو با کاهش آلودگي براي داشتن هوايي سالم است.
رئيس سازمان حفاظت محيط زيست عنوان کرد: سازمان حفاظت محيط زيست به طور مستمر از صنعت خودروسازي بازديد مي‌کند و همين کار را براي توليد سوخت بنزين با هدف استاندارد بودن نياز داريم تا کيفيت بنزين همگام با رشد صنعت خودرو اتفاق بيفتد و ما از وزارت نفت توليد سوخت با استاندارد يورو5 و به بالا را انتظار داريم.
وي در ادامه به توافق کنفرانس تغييرات اقليمي پاريس اشاره کرد و گفت: در اين توافق بحث انتشار گازهاي گلخانه‌اي و سهم ما در اين حرکت جهاني در بهينه سازي سوخت و حفاظت از ذخاير سوختي بسيار حايز اهميت است.
ابتکار افزود: در سال‌هاي گذشته به علت يارانه‌ها و اينکه قيمت واقعي براي منابع نداشتيم حجم زيادي به هدر مي‌رفت، اما امروزه ...
» ادامه
ماليات بازيگر اصلي ميدان اقتصاد
رئيس کل سازمان امور مالياتي کشور به مناسبت پايان خرداد و تيرماه مالياتي و به منظور تشکر از تلاش همکاران اين سازمان و همچنين قدرداني از مشارکت فراگير موديان در امر پرداخت ماليات، پيامي صادرکرد.
در متن پيام سيد کامل تقوي نژاد آمده است: دو ماه تلاش و کار ...

» ادامه
افزايش قيمت و سهميه بندي دوباره بنزين تکذيب شد
معاون وزير نفت در امور پالايش و پخش با تکذيب در دستور کار داشتن افزايش قيمت و سهميه بندي دوباره بنزين، گفت: مشکلي در تامين بنزين و انواع سوخت وجود ندارد و به خوبي توزيع سوخت در کشور در حال مديريت است.
ايرنا | عباس کاظمي، مديرعامل شرکت ملي پالايش و پخش ...

» ادامه
صادرات فعالان خوشه سنگ قم از مرز 600 هزار دلار گذشت
قم- مدير عامل شركت شهركهاي صنعتي استان قم از افزايش سقف صادرات فعالان خوشه سنگ قم به كشورهاي منطقه طي يكسال گذشته خبر داد.
به گزارش روابط عمومي شركت شهركهاي صنعتي استان قم، امير طيبي نژاد در ديدار با جمعي از مديران واحدهاي صنعتي با اعلام اين خبر اظهارداشت: ...

» ادامه
شهرستان
مساله آب موضوع اصلي مجمع نمايندگان در يزد
صنعت و خودرو
عوارض 45درصدي عراق براي ورود سيمان ايراني
نمايشگاه خودرو ؛ جولانگه نمايشگاه داران و چيني ها


بالا