نسخه شماره : 57 - 1396/02/11 -

سازمان آگهی ها تلفن :66402128 - 09011575857 نمابر : ۸۹۷۷۸۸۲۹

جمله روز:

.امام علی (ع): بزرگترین " ثروت " قناعت است

 
آمادگي بانک هاي ايراني جهت همکاري با بانک هاي اروپايي
برگزاري نشست فعالان اقتصادي اتاق تهران و ايالت باوارياي آلمان
راه اندازي دروازه مشترک الکترونيکي بين گمرکات ايران و روسيه
پالايشگاه ستاره خليج فارس، نماد تعامل و برادري است
رئيس جمهوري پالايشگاه ستاره خليج فارس را نماد برادري و تعامل دانست و ابراز اميدواري کرد که ايران در آينده اي نزديک به صادرکننده بنزين بدل شود.
دکتر حسن روحاني در آئين بهره برداري از فاز نخست پالايشگاه ستاره خليج فارس، ضمن گراميداشت اعياد شعبانيه، روز پاسدار و روز ملي خليج فارس، گفت: امروز که فاز نخست پالايشگاه ستاره خليج فارس به بهره برداري رسيد از روزهاي بياد ماندني در تاريخ کشور مي شود؛ اميدواريم در آينده‌اي نزديک فازهاي ديگر نيز افتتاح شوند و توليد بنزين در اين پالايشگاه از 12 ميليون ليتر به 36 ميليون ليتر برسد.وي گفت: آنچه امروز مي بينيم ثمره کار و تلاش است. به مردم قول داده بوديم که از همه توان، خرد، شور و نظرات جمعي استفاده کنيم و به اين قول عمل کرديم.
هرگاه با هم بوديم، پيروز شديم
رئيس جمهوري با بيان اين‎که کارهاي بزرگ بر پايه تعامل شکل مي گيرد، ادامه داد: تعامل سازنده فقط در سياست خارجي معنا پيدا نمي کند. اگر خودمان با خودمان نتوانيم تعامل کنيم و اگر نتوانيم با هم‎افزايي به ملت خدمت کنيم، قطعا در تعامل با دنيا هم موفق نخواهيم بود.روحاني گفت: هرگاه با هم بوديم، پيروز شديم؛ هر وقت فاصله گرفتيم روزهاي سختي را گذرانديم. در دفاع مقدس هر وقت با هم بوديم، فتح المبين‎ها را آفريديم، بيت المقدس‎ها را آفريديم، پيروزي خرمشهر را آفريديم و فاو را آفريديم و هر گاه کمي از هم فاصله گرفتيم و غرور ما را گرفت، عقب افتاديم.وي با ابراز خرسندي از تعامل سازنده‎اي که در پروژه پالايشگاه ستاره خليج فارس وجود داشته است، گفت: به طور مثال، اگر در اين پروژه همه کار مي‎کردند، اما بانک‎ها همکاري نمي‎کردند، آيا کار درست مي‎شد؟ يا اگر بانک‎ها همکاري مي‎کردند، اما مسئولان مربوطه همکاري نمي‎کردند. يا ...
» ادامه
ارتقا کيفيت در حوزه آموزش مهمترين وظيفه
شهرکرد- سرپرست دانشگاه پيام نور چهار محال و بختياري در نشست بررسي و ارزيابي عملکرد واحدهاي دانشگاهي پيام نور مراکز شهرستان هاي استان با بيان اين مطلب گفت:نظارت،انظباط،حضور به موقع اساتيد و ترغيب دانشجويان درعلم اموزي مهمترين راهکار براي کيفيت بخشي حوزه ...
» ادامه
اختصاص 75درصد درآمد مناطق آزاد به پروژه هاي عمراني
معاون فرهنگي، اجتماعي و گردشگري شوراي عالي مناطق آزاد کشور با اشاره به شفاف سازي مناطق آزاد در دولت يازدهم، افزود: برخلاف برخي اظهار نظرها، 75 درصد درآمدهاي مناطق آزاد صرف پروژه هاي عمراني و زيرساختي و 25 درصد صرف هزينه هاي جاري و نگهداري شده است.
«حجت ...

» ادامه
لزوم نقش آفريني صنايع خوزستان در پيشرفت دانش آموزان
اهواز- استاندار خوزستان گفت: امنيت پايدار در گرو اين است که دانش آموز نقش صنايع و شرکت هاي بزرگ را در رشد و پيشرفت خود ببيند.
غلامرضا شريعتي با اشاره به ارتقاي رتبه آموزش و پرورش خوزستان در پيش دبستاني و کنکور، گفت: ارتقاي رتبه آموزش و پرورش خوزستان ...

» ادامه
بهره برداري از 80 شهرک و ناحيه صنعتي در دولت يازدهم
معاون وزير صنعت، معدن و تجارت و مديرعامل سازمان صنايع کوچک و شهرک هاي صنعتي ايران گفت: 80 شهرک و ناحيه صنعتي در دولت يازدهم که در گذشته مصوبه آنها روي کاغذ بود و عملياتي نشده بودند، به بهره برداري رسيد.
«علي يزداني» با اشاره به اقدام هاي اصلي انجام ...

» ادامه
سياسي
نامزدها عهد ببندند اولويت آنها حمايت از قشر ضعيف باشد
شکست برنامه‌هاي آمريکا، اسرائيل و عربستان عليه انقلاب اسلامي
نفت و انرژي
زنگنه: راه توسعه کشور روشن است


بالا