نسخه شماره : 113 - 1396/05/03 -

سازمان آگهی ها تلفن :66402128 - 09011575857 نمابر : ۸۹۷۷۸۸۲۹

جمله روز:

.امام علی (ع): بزرگترین " ثروت " قناعت است

 
اعتراف صندوق بين المللي پول؛ تاثير ايران بر رشد اقتصاد جهان
تومان واحد پول ايران شد
خارجي ها مي توانند سود سر مايه خود را از ايران خارج کنند
حسين سليمي رييس انجمن سرمايه گذاري خارجي کشور خطاب به سرمايه گذاران تايلندي گفت: نگران نباشيد، به راحتي مي توانيد در ايران سرمايه گذاري کنيد و سود سرمايه خود را از ايران خارج کنيد و مشکلي براي نقل و انتقال پول وجود ندارد.
حسين سليمي روز دوشنبه در نشست تجاري ايران و تايلند افزود:ايران اکنون در ا اکثر کشورهاي اروپايي و آسيايي امکان گشايش اعتبار يا 'ال سي' دارد و نقل و انتقال پول به طور رسمي انجام مي شود.
وي افزود: بانک هاي ايراني اکنون تمام مقررات کارگروه ويژه اقدام مالي سازمان بين المللي مبارزه با پولشويي (اف اي تي اف) از جمله مديريت ريسک و مبارزه با پولشويي و حمايت از تروريسم که همه بانک ها ملزم به رعايت آنها هستند را رعايت مي کنند.
سليمي هم چنين به تغييرات مثبت قوانين سرمايه گذاري خارجي در کشورمان اشاره و تصريح کرد: اکنون در ايران امکان سرمايه گذاري خارجي 100 درصد در واحدهاي توليدي موجود يا جديد وجود دارد و معافيت هاي مالياتي خوبي از پنج تا 15 درصد - بسته به مکان سرمايه گذاري- براي سرمايه گذاران خارجي در نظر گرفته شده است.
به گفته وي، پس از لغو تحريم ها، ايران 15 ميليارد دلار مجوز سرمايه گذاري خارجي صادر کرده است که البته تايلند تا کنون سهم چنداني از آن نداشته است.
حجم مبادلات تجاري ايران و تايلند در سال 2016 معادل 411 ميليون دلار بود. سال گذشته، صادرات ايران به تايلند به 154 ميليون دلار رسيد که نسبت به سال پيش از آن 67 درصد افزايش داشت و صادرات تايلند به ايران نيز با 23 درصد رشد به 957 ميليون دلار افزايش يافت.
انتقاد کنيد؛ تخـريب نکنيد
وزير نفت با حضور در بخش گفت‌وگوي ويژه خبري شبکه دو سيما، به تشريح صفر تا صد قرارداد طرح توسعه فاز 11 پارس جنوبي پرداخت.
به گزارش شانا، مهندس بيژن زنگنه شامگاه ديشب با حضور در برنامه گفت‌و‌گوي ويژه خبري شبکه دو سيما به تشريح قرارداد طرح توسعه فاز 11 ...

» ادامه
مروجين مصرف بهينه آب دركرج فعال شدند
البرز – محمد رضا خمسه - با افزايش دماي هوا درتابستان ودرنتيجه بالارفتن مصرف آب توسط شهروندان ،گروههاي مروجين فرهنگ مصرف بهينه آب درقالب چهارگروه درسطح كرج بزرگ فعاليت خود را آغاز كردند.
اين درحاليست كه آمار واطلاعات منابع آبي البرز حاكي از آن است كه ...

» ادامه
عراق تامين امنيت زائران ايراني از مرز خسروي را پذيرفته است
کرمانشاه- مديركل راهداري و حمل و نقل جاده اي استان كرمانشاه، از تأمين امنيت زائران ايراني در عراق خبر داد.
مهندس بهمن خسرواني:به نقل از استاندار محترم استان كرمانشاه گفت:دولت عراق مسئوليت تأمين امنيت زائران ايراني که از مرز خسروي وارد اين کشور مي شوند ...

» ادامه
صنعت و خودرو
انتقاد از ورود افراد بهره‌مند از رانت در فضاي مجازي


بالا