نسخه شماره : 114 - 1396/05/04 -

سازمان آگهی ها تلفن :66402128 - 09011575857 نمابر : ۸۹۷۷۸۸۲۹

جمله روز:

.امام علی (ع): بزرگترین " ثروت " قناعت است

 
تغير نام واحد پول ملى
مهاجرت جهاني و تبعات اقتصادي آن
اهميت و مديريت آب
حکيم حزب جديد تشکيل داد
«ماجد غماس» نماينده مجلس اعلاي اسلامي عراق در ايران در گفت‌وگو با خبرنگار گروه سياست خارجي خبرگزاري تسنيم در خصوص خروج سيد عمار حکيم از مجلس اعلا و تاسيس حزب جديد با نام “حکمت ملي يا وطني” اظهار داشت: اين موضوع به اختلاف نظرهايي بين دو گروه در نحوه اداره مجلس و نگاه به مسائلي از قبيل تشکيلات و برخي مسائل روز عراق و استفاده از ظرفيت‌هاي اين کشور مانند جوانان و ساير اقشار باز مي‌گردد.
وي افزود: اين اختلافات منجر شد که يک ديدگاه جديد مطرح شود مبني بر اينکه اجازه دهيم ساير رهبران براي اداره مجلس به شيوه خود رفتار کنند و سيد عمار نيز يک تشکل جديد ايجاد کند تا بعد از انتخابات در چارچوب روند سياسي واحد عراق امکان فعاليت داشته باشند. اين موضوع باعث شکل گيري جريان حکمت وطني شد.
غماس ادامه داد: برخي مشايخ به دنبال مديريت مجلس اعلا بودند که سيد عمار نيز زمينه را با خروجش از مجلس براي آنها مهيا کرد.
غماس در پاسخ به اين سوال که آيا براي تاسيس حزب جديد با مرجعيت نجف و نيز مسئولان جمهوري اسلامي هم مذاکره شده است؟ گفت: مراوداتي با مرجعيت نجف شد ولي نظر خاصي نداشتند و تصميم به نظر سيد عمار موکول شد. همچنين با توجه به جايگاه جمهوري اسلامي و مقام معظم رهبري و نقش مثبت هميشگي ايران ايجاب مي‌کرد که مشورت با جمهوري اسلامي در اوليت باشد.
ترکيب کابينه تا پايان مرداد مشخص مي شود
محمدباقر نوبخت سخنگوي دولت در نشست خبري صبح ديروز (سه‌شنبه، 3 مرداد ماه) با اصحاب رسانه در محل ساختمان کوثر در پاسخ به سوالي مبني بر اينکه آيا در کابينه دوازدهم از اقوام هم حضور دارند، گفت: ملاک براي رئيس جمهور شايسته‌گزيني است و هيچ محدوديتي هم براي ...
» ادامه
موج استعفا دانشگاه آزاد را فرا گرفت
رييس هيات موسس دانشگاه آزاد اسلامي خبر استعفاي سيدحسن خميني از عضويت در هيات موسس دانشگاه آزاد اسلامي را تکذيب کرد و درعين حال گفت که از ناطق خواهش مي‌کنيم استعفايشان را پس بگيرند.
علي‌اکبر ولايتي در حاشيه نشست شوراي اقتصاد دانش‌بنيان دانشگاه آزاد ...

» ادامه
«نه» به واردات گاز از تركمنستان
به گزارش ثروت، خط انتقال گاز دامغان – كياسر - ساري زيرساختي مهم در تحقق بينيازي کامل استانهاي شمالي کشور از گاز وارداتي ترکمنستان محسوب ميشود و اين براي نخستين بار است كه به طور مستقيم گاز از جنوبيترين نقطه ايران در پارس جنوبي به شماليترين نقطه كشور ...
» ادامه
شهرستان
فرزندان كاركنان مناطق نفتخيز جنوب در طرح جوانه هاي صالحين
صنعت و خودرو
کسبه پلاسکو هم چنان در سرگرداني!
ايران بايد سالانه 3 ميليون خودرو توليد کند


بالا