نسخه شماره : 120 - 1396/05/11 -

سازمان آگهی ها تلفن :66402128 - 09011575857 نمابر : ۸۹۷۷۸۸۲۹

جمله روز:

.امام علی (ع): بزرگترین " ثروت " قناعت است

 
معاونان جانشين وزرا در دولت دوازهم
شوراي چهارم شهر به خط پا يان رسيد
تمايل بانک مرکزي به دلار 3800 توماني
آقاي وزير نفت، بمانيد!
سحر سعيديان
اين پيام مردم شمال ايران است: روحاني متشکريم، زنگنه متشکريم.
دوازدهم ديماه سال گذشته بود که شرکت ترکمن گاز با بدعهدي چندباره، شير واردات گاز را به روي ايران بست و به تعطيلات کريسمس رفت تا تامين گاز مورد نياز کشور را در فصل سرما به چالش بکشد.
در همان روزها بود که به دستور زنگنه، وزير نفت تکميل طرح احداث خط انتقال دامغان - کياسر - ساري سرعت بيشتري به خود گرفت، طرحي که پس از نخستين بدعهدي ترکمنستان در سال 86 در دستور کار وزارت نفت قرار گرفت اما تا پايان دولت گذشته تنها سي درصد پيشرفت فيزيکي داشت.
زمستان پارسال گذشت، ايراني ها صرفه جويي کردند و با مديريت مصرف گاز به (باج خواهي) ترکمن ها (نه) گفتند... زمستان گذشت و روسياهي ماند براي ترکمنستان...
حالا در آخرين روزهاي کاري دولت يازدهم و در حالي که همه نگاه ها معطوف چيدمان کابينه دوازدهم است و هر روز بازار پرالتهاب گمانه زني ها براي برکناري يا ابقاي وزراي کابينه جديد روحاني بخصوص زنگنه داغ و داغ تر ميشود، مقامات ارشد وزارت نفت روز گذشته آخرين پرونده توسعه اي نفت در دولت يازدهم را با باز کردن شير انتقال گاز دامغان _ نکا از روستاي (پنبه چوله)، به به بهره برداري رساندند تا تن ايران را براي هميشه از ناز طبيب ترکمني بي نياز کنند.
به گزارش ثروت، در آيين بهره‌برداري رسمي از خط لوله انتقال گاز دامغان، کياسر، ساري و نکا نمايندگان و مديران گاز استان هاي شمالي کشور يکصدا شدند و از وزير نفت خواستند سوار بر قطار توسعه صنعت نفت، کابينه دولت دوازدهم را همراهي کند. حسن منتظر تربتى مديرعامل شركت مهندسى و توسعه گاز در اين مراسم از بيژن زنگنه خواست به عنوان پاداش كاركنان شركت گاز، وزارت نفت کابينه دوازدهم را نيز عهده دار شود.
حسن تربتي ...
» ادامه
تاثير افزايش تعداد زنان جوياي کار برنرخ مشارکت اقتصادي
نرخ مشارکت اقتصادي زنان در ايران از سال 92 تا بهار 96 معادل چهار درصد افزايش يافته ،دليل اين افزايش نيز تقاضاي شغل از سوي انبوه زنان تحصيل کرده دانشگاهي است .
براساس داده هاي مرکز آمار ايران ، نرخ مشارکت زنان از12.4 درصد در سال 1392، به 16.4درصد در ...

» ادامه
دانشجويان دغدغه پرداخت شهريه نداشته باشند
يزد- معاون اداري و مالي دانشگاه آزاد اسلامي يزد گفت: هدف اين مجموعه عظيم آموزشي مغازه‌داري نيست، بسته‌هاي حمايتي و همراهي پرداخت شهريه افراد علاقه‌مند به ادامه تحصيل در اين دانشگاه ارائه مي‌شود و دانشجويان دغدغه پرداخت شهريه نداشته باشند.
به گزارش خبرنگار ...

» ادامه
توسعه اقتصاد شهري از ملزومات عمران و آباداني است
البرز – محمد رضا خمسه - معاون مالي اقتصادي شهرداري کرج با بيان اينکه اين کلانشهر از لحاظ پتانسل هاي سرمايه گذاري مستعد است گفت: کرج در عرصه هاي کشاورزي، صنعتي، خدماتي و ... از فرصت هاي خوبي براي سرمايه گذاري برخوردار مي باشد که بالفعل شدن آنها مي تواند ...
» ادامه
دولت يازدهم ايران را به صادرکننده فولاد تبديل کرد
محمدرضا نعمت زاده وزير صنعت، معدن و تجارت گفت: ايران در دولت يازدهم از واردکننده به صادرکننده فولاد تبديل شد؛ بطوري که پارسال پنج ميليون تن و از ابتداي امسال تاکنون هشت ميليون تن فولاد به خارج از کشور صادر شده است.
وي در مراسم بهره برداري از نخستين ...

» ادامه
گوناگون
انتقال اطلاعات هويتي و پزشکي زايران از طريق مچ‌بند
شهري
کولبران قاچاقچي نيستند
بورس
عقب‌گرد 117 واحدي شاخص کل بورس تهران
فناوري
تخفيف ?? درصدي همراه اول در مکالمه


بالا