نسخه شماره : 124 - 1396/05/17 -

سازمان آگهی ها تلفن :66402128 - 09011575857 نمابر : ۸۹۷۷۸۸۲۹

جمله روز:

.امام علی (ع): بزرگترین " ثروت " قناعت است

 
همکاري با اسد با هدف دور زدن ايران
راه اندازي سامانه خدمات بانکي به نابينايان در3 شعبه بانک پارسيان
بازار آهن در حال خروج از رکود است
رنو و ايدرو در ايستگاه آخر
قرارداد بزرگترين سرمايه گذاري تاريخ صنعت خودرو ايران بين رنو فرانسه و سازمان گسترش و نوسازي صنايع ايران (ايدرو) با حضور «محمدرضا نعمت زاده» وزير صنعت، معدن و تجارت امضا شد.
به گزارش ثروت به نقل از ايدرونيوز ، با گذشت بيش از 10 ماه از امضاي توافق اوليه در نمايشگاه خودرو پاريس 2016، قرارداد بزرگترين سرمايه گذاري تاريخ صنعت خودرو ايران بين رنو فرانسه و ايدرو به عنوان نماينده بخش دولتي در ايران و شرکت «پرتو نگين ناصح» به عنوان نماينده بخش خصوصي امضا شد. منصور معظمي در آيين امضاي قرارداد همکاري مشترک در زمينه توسعه و توليد خودروهاي جديد در ايران که با حضور وزير صنعت، معدن و تجارت و نيز مسئولان شرکت خودروسازي رنو در وزارت صنعت برگزار شد، با اشاره به اينکه از 10 ماه قبل چارچوب همکاري بين ايدرو و رنو در پاريس امضاء شد، گفت: در ابتدا سهم رنو 60 و سهم ايدرو 40 درصد تعريف شده بود اما در طول اين 10 ماه مذاکرات سخت و فشرده‌اي داشتيم و توانستيم با شرايط بهتر و تغيير سهم ايدور از 40 به 20 درصد به تفاهم برسيم. معاون وزير صنعت، معدن و تجارت با بيان اين که برجام اين فرصت را فراهم کرد، گفت: پس از برجام تاکنون در صنعت خودرو 6 قرارداد نهايي شده است . رئيس هيات عامل ايدرو افزود: فاز نخست قرارداد با رنو به ارزش 660 ميليون يورو براي توليد 150 هزار دستگاه خودرو است که نخستين توليد اواخر1397 وارد بازار مي شود؛ در فاز نخست دو محصول «نيو داستر» و «نيو سيمبل» در داخل کشور توليد مي شود که طراحي آنها در مراحل پاياني است و پس از تحويل کارهاي اجرايي آغاز مي شود.
به گفته معظمي، فاز دوم از 2019 شروع مي شود و سه سال طول مي کشد که هنوز نهايي نشده است.
رئيس هيات عامل ايدرو با بيان اينکه صنعت خودرو بدون قطعه سازي ...
» ادامه
عقب‌گرد ?? واحدي شاخص کل بورس
معامله‌گران بورس تهران امروز در حالي شاهد اصلاح قيمت سهام در اغلب نمادهاي معاملاتي بودند که همزمان با انعقاد برخي قراردادهاي خارجي در گروه خودرويي‌ها صف‌هاي شکل گرفته در اين گروه به يک‌باره واگذار و با حجم عرضه سهام از سوي معامله‌گران اغلب حقيقي مواجه ...
» ادامه
تاييد قرارداد فاز ?? با تمام سختگيري‌ها، سبب دلگرمي است
وزير نفت با قدرداني از حجت الاسلام محمدجواد منتظري، دادستان کل کشور براي تائيد قرارداد فاز 11 پارس جنوبي گفت: اين که، اين قرارداد پس از 20 روز بررسي دقيق و سختگيرانه در هيئت عالي نظارت بر منابع نفتي تاييد شد براي ما سبب دلگرمي است.
به گزارش شانا، مهندس ...

» ادامه
شبکه هاي اجتماعي خارجي ملزم به دريافت مجوز شدند
مطابق با سياستها و اقدامات ساماندهي پيام رسانهاي اجتماعي که توسط شوراي عالي فضاي مجازي به تصويب رسيده است، شبکه هاي اجتماعي خارجي براي فعاليت در ايران، ملزم به دريافت مجوز شدند.
سياست ها و اقدامات ساماندهي پيام رسان هاي اجتماعي با هدف فراگيري پيام رسان ...

» ادامه
اختصاص5/1 ميليارد دلار از صندوقتوسعه ملي براي مناطق محروم
رئيس کميته امداد از تصويب اختصاص 1.5 ميليارد دلار از محل صندوق توسعه ملي براي رفع محروميت از مناطق محروم و روستايي خبر داد.
پرويز فتاح در نشست خبري افزود: مهمترين اقدام در حوزه کميته امداد در چهار ماه گذشته اجراي مصوبه مجلس در خصوص افزايش مستمري مددجويان ...

» ادامه
هنري کسينجر: امپراطوري ايران در خاورميانه ظهور مي کند
هنري کيسينجروزير امور خارجه پيشين آمريکا با ادعاي اينکه سقوط داعش مي‌تواند يک موهبت براي ايران باشد، گفت که جهان در دوران پسا داعش احتمالا شاهد ظهور امپراطوري ايران در خاورميانه خواهد بود .
هنري کسينجر وزير امور خارجه آمريکا در سال‌هاي 1973 تا 1977 ...

» ادامه
شبکه هاي اجتماعي خارجي ملزم به دريافت مجوز شدند
مطابق با سياستها و اقدامات ساماندهي پيام رسانهاي اجتماعي که توسط شوراي عالي فضاي مجازي به تصويب رسيده است، شبکه هاي اجتماعي خارجي براي فعاليت در ايران، ملزم به دريافت مجوز شدند.
سياست ها و اقدامات ساماندهي پيام رسان هاي اجتماعي با هدف فراگيري پيام رسان ...

» ادامه
رشد چشمگير110 درصدي ورود گردشگر بهمنطقه آزاد انزلي
با آغاز عمليات اجرايي فاز دوم پارک ساحلي اين منطقه به کانون متمايز گردشگري شمال کشور تبديل مي شود.
به گزارش ثروت به نقل از روابط عمومي و امور بين الملل سازمان منطقه آزاد انزلي مهندس رضا مسرور رييس هيأت مديره و مديرعامل اين سازمان با بيان اينکه در چهار ...

» ادامه
شهرستان
هدف اقدامات زيباسازي منطقه 10 کرج ارتقاء کيفي مبلمان شهري است
شهرستان
کاهش بيش از 3 درصدي مصرف آب در اصفهان
مناطق آزاد
رشد چشمگير 110 درصدي ورود گردشگر به فاز تجارت و گردشگري منطقه آزاد انزلي
صفحه يک
رنو و ايدرو در ايستگاه آخر


بالا