نسخه شماره : 58 - 1396/02/12 -

سازمان آگهی ها تلفن :66402128 - 09011575857 نمابر : ۸۹۷۷۸۸۲۹

جمله روز:

.امام علی (ع): بزرگترین " ثروت " قناعت است

 
بهره‌برداري از 8 باب مدرسه ساخت بانك آينده در سال تحصيلي جديد
ايران به باشگاه جهاني صادرکنندگان بنزين مي‎پيوندد
گام‌ بلند دولت براي توسعه چابهار
اذعان جهان به موفقيت هاي اقتصادي ايران
وزير امور اقتصادي و دارايي اظهار داشت: امروز تمامي موسسات بين‌المللي معتبر اقتصادي در گزارش‌هايشان، چشم انداز مثبت براي اقتصاد ايران را جايگزين چشم انداز بحراني‌ کرده‌اند که چهار سال پيش براي وضعيت آتي اقتصاد کشورمان ترسيم مي کردند.
علي طيب نيا با اشاره به انجام موفق پروژه "صد روز صد اقدام" از سوي مرکز روابط عمومي و اطلاع‌رساني بيان داشت: پيش از بيان هر نکته اي مي خواهم از اقدام ارزشمند و نوآورانه اين مرکز که طي صد روز متوالي، صد اقدام مهم وزارت امور اقتصادي و دارايي را به نحو مناسبي به اطلاع عموم مردم رساند، تشکر کنم؛ به نظرم اين حرکتي ضروري و مفيد براي انعکاس تلاش‌هاي مديران و کارکنان وزارتخانه در سه سال و چند ماه اخير بود و مي‌تواند به الگويي براي ساير دستگاه‌هاي اجرايي تبديل شود.
وي در ادامه در پاسخ به سوالي در خصوص شرايط اقتصادي کشور در زمان شروع به کار دولت يازدهم، گفت: واقعيت آن است که دولت يازدهم در شرايط بسيار نامناسبي کار خود را آغاز کرد و در ادامه کار هم با محدوديت‌هاي بسياري به دليل طولاني‌شدن فرايند مذاکرات هسته‌‌اي و در نتيجه، به تأخير افتادن لغو تحريم‌ها، و نيز کاهش شديد قيمت نفت مواجه شد. اما به رغم اين محدوديت‌ها، توانست اقتصاد کشور را از يک بحران بزرگ و رو به گسترش نجات دهد؛ به گونه‌اي که امروز تمامي موسسات بين‌المللي معتبر اقتصادي در گزارش‌هايشان، چشم انداز مثبت براي اقتصاد ايران را جايگزين چشم انداز بحراني کرده‌اند که چهار سال پيش براي وضعيت آتي اقتصاد کشورمان ترسيم مي کردند. طييب نيا با بيان اينکه دولت با اتکاء به اعتماد مردم به عنوان بزرگترين سرمايه خود، توانست اقتصاد کشور را از يک بحران بزرگ نجات دهد، افزود: ما توانستيم اقتصاد ايران را که در سال 1391 ...
» ادامه
جنايتي که موجب شهادت جمعي از مرزبانان شد، بي‌پاسخ نخواهد ماند
رييس قوه قضاييه با قدرداني از تلاش هاي بي وقفه نيروهاي مسلح به ويژه سپاه پاسداران انقلاب اسلامي تاکيد کرد که آنچه سايه جنگ را از سر کشور برمي‌دارد اقتدار جمهوري اسلامي با حضور ملت در صحنه و مجاهدت نيروهاي مسلح نظير سپاه و بسيج است.
آيت‌الله آملي‌لاريجاني ...

» ادامه
فراهم کردن الزامات براي تربيت اسلامي نسل آينده انقلاب بسيارمهم است
فرمانده کل سپاه گفت: فراهم کردن الزامات براي تربيت اسلامي نسل آينده انقلاب موضوع بسيار مهمي است که بايد تلاش کنيم تا مجموعه سپاه موضوع تربيت را متناسب با انقلاب اسلامي انجام دهد.
به گزارش ثروت به نقل ازسپاه نيوز؛ سردار سرلشکر پاسدار محمدعلي جعفري در ...

» ادامه
اقتصاد
تمام تلاش ما رفاه و تامين آينده کارگران است
شهرستان
آغاز عمليات احداث مرکز داده و پژوهش و نوآوري ايريسا
صنعت و خودرو
پرداخت تسهيلات ارزان براي افزايش توليد و اشتغال ضروري است


بالا