نسخه شماره : 128 - 1396/05/22 -

سازمان آگهی ها تلفن :66402128 - 09011575857 نمابر : ۸۹۷۷۸۸۲۹

جمله روز:

.امام علی (ع): بزرگترین " ثروت " قناعت است

 
روحاني سه‌شنبه از وزراي پيشنهادي دفاع مي کند
ديوارکشي ترکيه در مرزهاي ايران تا زمستان تکميل مي‌شود
فراخوان دوباره بانک مرکزي از متقاضيان وام ازدواج
راه پيش روي نفت با مهندس بيژن زنگنه
دكتر روحاني، رئيس‌جمهوري منتخب دولت دوازدهم، سه‌شنبه هفته جاري (24 مردادماه) به خانه ملت مي‌رود تا به معرفي وزراي پيشنهادي خود و تشريح برنامه‌ها و خط مشي دولت دوازدهم بپردازد. مردان اقتصادي كه در ليست كابينه دولت دوازدهم به مجلس معرفي شده‌اند، براي كسب رأي اعتماد نمايندگان بهارستان هفته پركاري را پيش رو خواهند داشت. در اين ميان مهندس بيژن نامدار زنگنه كه تجربه وزارت 26 ساله در سه وزارتخانه كليدي كشور را دارد، براي چهارمين مرتبه به عنوان وزير نفت به مجلس شوراي اسلامي معرفي شده است. مهندس زنگنه ديروز با حضوردر فراکسيون اميد مجلس به تشريح
برنامه هاي خود پرداخت. انچه در زير مي ايد فعاليت هاي اين وزير پر سابقه در وزارت نفت است.
به گزارش ثروت، زنگنه در سال 76، با كسب آراي موافق 213 نماينده بر مسند وزارت نفت دولت اصلاحات نشست. پس از آن در سال 80 با 166 رأي موافق دومين دوره حضور در وزارت نفت را تجربه كرد و در سال 92 نيز، 166 تن از نمايندگان ملت، دستان خود را به موافقت با حضور زنگنه بالا بردند تا او براي سومين بار، صندلي طبقه پانزدهم ساختمان حافظ را براي مديريت صنعت نفت كشور از آن خود كند. كارشناسان و تحليلگران صنعت نفت بر اين باورند كه به دليل تأثيرگذاري بسيار اقتصاد نفت بر اقتصاد کشور و نياز به حفظ ثبات و آرامش در سياست‌گذاري و پيگيري روند برنامه‌ها به صورت مستمر در وزارت نفت نياز به حضور مجدد زنگنه در دولت دوازدهم به عنوان فردي متخصص، متعهد و دلسوز حس مي‌شود. زنگنه تنها چند ساعت پس از ارسال ليست وزراي پيشنهادي دولت دوازدهم به مجلس، برنامه‌اش را براي اداره صنعت نفت در پنج فصل منتشر كرد. آنچه در اين متن، از آن به عنوان برنامه وزير نفت نام برده مي‌شود، در واقع راهكارها و راهبردهاي ...
» ادامه
امکان تشخيص کالاهاي اصل از تقلبي فراهم شد
گمرک ايران شرايطي فراهم کرده تا علاوه بر ارائه خدمات 24 ساعته، مواردي از جمله امکان تشخيص کالاي اصل از تقلبي، تشخيص گوشي‌هاي تلفن همراه اصلي و ... فراهم شود.
با الکترونيکي شدن تشريفات گمرکي، خدمت‌گيرندگان مي‌توانند به صورت 24 ساعته تشريفات گمرکي کالاهاي ...

» ادامه
تنظيم عقربه دماسنج بازار با پالايشي‌ها و فولادي‌ها
معامله‌گران بورس تهران شاهد رشد قيمت سهام پالايشي‌ها در دامنه نوسان مثبت بود هر چند که غلبه عرضه بر تقاضاي سهام از سوي معامله‌گران حقوقي مانع شکل‌گيري صف‌هاي خريد در اين گروه شد.
شاخص کل قيمت و بازده نقدي بورس اوراق بهادار تهران در پايان معاملات شنبه ...

» ادامه
انعقاد قرارداد?? دکل نفتي در يک شب با ترک تشريفات مناقصه
وزير نفت با بيان اينکه در دولت قبل قرارداد خريد 30 دکل حفاري شامل 20 دکل خشکي و 10 دکل دريايي در يک شب با ترک تشريفات مناقصه منعقد شد، گفت: اين فرد با سفارش رئيس دولت هاي نهم و دهم برخي اقدام ها را انجام داده است.
«بيژن زنگنه» در گفت و گو با خانه ملت ...

» ادامه
شهري
حفاظت از محيط زيستيک وظيفه همگاني است
شهرستان
رکورد شکني مصرف برق در مازندران با افزايش 6 درصدي
شهرستان
صادرات از پارس جنوبي دردولت يازدهم 2 برابر شد
مناطق آزاد
آزاد سازي خروج خودرو با پيگيري هاي مدير عامل سازمان منطقه آزاد کيش
مناطق آزاد با وزارت اقتصاد ادغام شد
صنعت
شريعتمداري هم در صنعت و هم در تجارت تبحر دارد
همکاري هاي اقتصاديايران و قطر افزايش مي‌يابد


بالا