نسخه شماره : 130 - 1396/05/24 -

سازمان آگهی ها تلفن :66402128 - 09011575857 نمابر : ۸۹۷۷۸۸۲۹

جمله روز:

.امام علی (ع): بزرگترین " ثروت " قناعت است

 
ايران را نمي توانناديده گرفت
رئيس، دبير و اعضاي مجمع تشخيصمصلحت نظام منصوب شدند
شرايط برگزاري قرعه کشي بانک انصار
روز اعتماد مجلس به دولت دوازدهم
نمايندگان مجلس امروز با حضور رييس جمهور و وزراي پيشنهادي در باره راي اعتماد به کابينه دوازدهم تصميم
مي گيرند.
علي مطهري نايب رييس مجلس در گفت و گويي اعلام کرده بود که ممکن است يک يا دو وزير قادر به عبور از سد راي اعتماد مجلس نباشند.
در اين رابطه سخنگوي هيات رئيسه مجلس گفت: در صورت موافقت نمايندگان مجلس، جلسات روزانه بررسي برنامه ها و صلاحيت وزراي پيشنهادي، به جاي دو شيفت در سه شيفت برگزار مي شود .
بهروز نعمتي در گفتگو با خبرنگار مهر، درباره تعداد جلسات روزانه بررسي برنامه ها و راي اعتماد به وزراي پيشنهادي دولت دوازدهم اظهار داشت: اين جلسات از صبح سه شنبه 24 مردادماه آغاز مي شود و هر روز در دو نوبت کاري ادامه مي يابد .
وي افزود: تلاش مي کنيم جلسات به صورت سه شيفته باشد تا کار بررسي صلاحيت و راي اعتماد به وزرا اين هفته تمام شود .
عضو هيات رئيسه مجلس خاطرنشان کرد: البته اصل بر اين است که جلسات دو شيفته برگزار شود؛ براي شيفت سوم نيز راي گيري مي کنيم که در صورت موافقت نمايندگان، در سه نوبت کاري جلسات ادامه يابد
نعمتي هم چنين در پاسخ به اين سوال که از زمان معرفي وزير پيشنهادي علوم اطلاعي داريد يا خير، تصريح کرد: مجددا با برخي از دوستان در اين رابطه صحبت کرديم و مشخص شد که ظاهرا براي اين وزارتخانه فعلا سرپرست مي گذارند .
وي درباره تناقض اين مسئله با قانون اساسي و روال جاري معرفي وزرا گفت: فکر نمي کنم که اشکال قانون اساسي داشته باشد .
هم چنين شهباز حسن پور عضو کميسيون برنامه و بودجه مجلس شوراي اسلامي با بيان اين مطلب که وزراي معرفي شده از افراد مطرح هستند، پيش بيني کرد: حدود 90 درصد از وزراي معرفي شده به مجلس راي اعتماد خواهند گرفت و کابينه جديد يک کابينه کارآمد است . ...
» ادامه
معضلات امروز تهران نيازمند اقدام عملياتي است
دبير انجمن علمي اقتصاد شهري ايران گفت: با توجه به اين‌که اين بخش با بيش از 300 صنعت، رابطه پسيني و پيشيني دارد، خريد و فروش نهاده‌هاي مورد نياز مسکن، صنعت و تجارت را رونق مي‌دهد و از طرفي ديگر، بحران هاي مسکن که تا پنج سال باقي بماند و مي تواند تا هشت ...
» ادامه
تحرک دوباره خريداران حقيقي در بازار دوم
معامله‌گران بورس تهران در حالي شاهد حمايت برخي حقوقي‌هاي سرمايه‌گذاري و يا شرکت‌هاي بزرگ تأثيرگذار و شاخص بورس بود که با پايان اصلاح قيمتي در برخي شرکت‌ها تحرک خريداران حقيقي در بازار دوم را نظاره‌گر بود.
شاخص کل قيمت و بازده نقدي بورس اوراق بهادار ...

» ادامه
ساماندهي نظام اداري نفت، از اقدامات ارزشمند زنگنه دردولت يازدهم بود
سحر سعيديان - مديرعامل شركت نفت فلات قاره ايران ساماندهي نظام اداري و نيروي انساني صنعت نفت را اقدامي دلسوزانه از سوي وزير نفت دولت يازدهم عنوان كرد و گفت: زنگنه يك‌تنه در مقابل جذب و استخدام بي‌رويه در وزارت نفت ايستاد كه به نفع صنعت نفت بود.
حميد ...

» ادامه
اعتماد به زنگنه، شکوفايي و بالندگي به همراه دارد
سحر سعيديان - «تنها راه موفقيت صنعت نفت استمرار خدمت مهندس زنگنه به عنوان موفق‌ترين و موثرترين وزير دولت يازدهم است. تاريخ آينده اگر منصفانه و بي‌طرفانه نوشته شود و مورد قضاوت قرار گيرد مشخص خواهد كرد که خدمات زنگنه در اين دوره چه نقش و رسالت تعيين‌کننده‌اي ...
» ادامه
شهري
دست فروشي ، اقتصاد زيرزميني
شهرستان
مشکلات سدگتوند مرتبط بادولت هاي نهم ودهم است
شهرستان
مصرف سرانه آب شرب خانگي در استان اصفهان بايد به 115 ليتر به ازاي هر نفر در روز کاهش يابد
مناطق آزاد
علي‌اصغر مونسان «معاون رييس جمهور و رييس سازمان ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري» شد
صنعت
منتقدان به جنبه هاي اقتصادي و اجتماعي قراردادهاي برجامي بيانديشند


بالا