نسخه شماره : 135 - 1396/05/30 -

سازمان آگهی ها تلفن :66402128 - 09011575857 نمابر : ۸۹۷۷۸۸۲۹

جمله روز:

.امام علی (ع): بزرگترین " ثروت " قناعت است

 
لزوم رعايت نرخ سود علي الحساب در شبکه بانکي
پرداخت سود سهام عدالت فقط با ارائه شماره شبا
بازار سرمايه، مسير هموار توسعه شرکت هاي دانش بنيان
توسعه هر چه بيشتر اشتغال اولويت دولت استگام‌هاي بلندي براي جهش پيش رو داريم
رييس جمهور در جلسه راي اعتماد به وزيران پيشنهادي کابينه دوازدهم، با قدرداني از کار حرفه اي و نگاه کارشناسي رييس و نمايندگان مجلس شوراي اسلامي در بررسي صلاحيت وزيران پيشنهادي تصريح کرد: دولت و مجلس بار سنگين مطالبات ملتي بزرگ و رشيد ايران را بر عهده دارند.
حجت الاسلام و المسلمين دکتر حسن روحاني روز يکشنبه در صحن علني مجلس شوراي اسلامي گفت: نمايندگان مجلس شوراي اسلامي، هيأت رييسه و بويژه رياست مجلس طي اين 5 روز کاري که برخي از روزها، صبح ها و بعد از ظهرها جلسه برگزار مي شد، کاري حرفه اي در بررسي صلاحيت وزيران انجام دادند و مردم ما هم خوشبختانه توجه ويژه‌اي به مذاکرات مجلس داشتند.
رييس جمهور با بيان اينکه "مجلس شوراي اسلامي پيوسته اصول قانوني و اخلاقي را مراعات کرده و در اين دوره بيشتر"، افزود: همه نمايندگان محترمي که به عنوان موافق يا مخالف صحبت کردند کاري کارشناسانه و طبق اعتقاد و عقيده و مستندات و اطلاعاتي که داشتند صحبت کردند و جز اين از مجلس شوراي اسلامي توقع ديگري نيست.
دکتر روحاني اظهارداشت: همه ما در دولت و مجلس مي‌دانيم که شرايط ما شرايط آساني نبوده و راه صاف و ساده‌اي پيش روي ما نيست . در شرايط امروز دنيا براي اروپا، آمريکا، آسيا و ديگر قاره‌ها هم مسير ساده و هموار نيست چه برسد به منطقه پرآشوب ما و مشکلاتي که از گذشته براي همه ما باقي مانده است.
رييس جمهور با بيان اينکه کل بودجه دولت حدود سيصد هزار ميليارد تومان است و بر مبناي محاسبات اخير سازمان برنامه و بودجه بايد شرايط جديد را به همه وزرا ابلاغ کند،گفت: سال گذشته 40 هزار ميليارد تومان به صندوق‌هاي بازنشستگي پرداخت شده و اين در حاليست که اين صندوق ها مربوط به دولت و بودجه نيست و خود صندوق بايد متکفل باشد.
دکتر روحاني ...
» ادامه
ركوردشكني شيخ‌الوزرا در گود بهارستان
سحر سعيديان - بالاخره پس از پنج روز نفسگير، بررسي صلاحيت وزيران پيشنهادي دولت دوازدهم به پايان رسيد و روز گذشته صحن علني مجلس شوراي اسلامي شاهد رأي‌گيري وزراي پيشنهادي كابينه دوازدهم بود. روزي كه از هفده وزير پيشنهاد شده براي سكانداري وزارت‌خانه‌هاي ...
» ادامه
ساخت نانودستگاه هشداردهنده انتشار تشعشعات خطرناک
پژوهشگران پژوهشگاه علوم و فنون هسته‌اي ايران موفق به طراحي و ساخت دستگاه هشداردهنده انتشار پرتوهاي خطرناک ايکس و گاما شده‌اند.
اشعه شکلي از انرژي است که با سرعت نور در فضا منتشر مي‌شود. در طبيعت انواع مختلفي از تشعشعات وجود دارد. به طور کلي تشعشعات ...

» ادامه
عرضه آبزيان طبخ شده در ميادين ميوه و تره بار
مديرعامل سازمان مديريت ميادين ميوه و تره‌بار تهران از آغاز به کار اولين بازارچه تجميعي و تخصصي آبزيان در آينده نزديک خبر داد.
عبدالحسين رحيمي گفت: يکي از اين طرح‌هاي جديدي که به زودي در سازمان در ميادين ميوه و تره بار اجرا خواهد شد، راه‌اندازي بازارچه ...

» ادامه
شهرستان
ديدار مدير کل تامين اجتماعي استان مرکزي با نماينده مجلس شوراي اسلامي و فرماندار شهرستان محلات
شهرستان
جامعه اي توسعه يافته محسوب ميشود که سفيران خبر و آگاهي بخش تاثيرگذار داشته باشد
مناطق آزاد
برگزاري سمينار توسعه منابع انساني در صنعت هتلداري و گردشگري در کيش
صنعت
شريعتمداري سکاندار وزارت صنعت، معدن و تجارت در دولت دوازدهم شد


بالا