نسخه شماره : 136 - 1396/05/31 -

سازمان آگهی ها تلفن :66402128 - 09011575857 نمابر : ۸۹۷۷۸۸۲۹

جمله روز:

.امام علی (ع): بزرگترین " ثروت " قناعت است

 
دولت دوازدهم منشور اخلاقي امضا کرد
ايران و ترکيه به جنگ پ.ک.ک مي روند
رفع ابهام از شرط «سندي» تسهيلات مسکن
ضرورت همکاري همه نهاد ها و دستگاه هاي اقتصادي در امر توليد
وزير امور اقتصادي و دارايي با بيان اين که ايجاد اشتغال برنامه هاي منسجم و کارشناسي قابل اجرا مي طلبد و بايد با وزارت خانه هاي ديگر مشارکت کنيم، تصريح کرد: اشتغال فرايند گسترده اي دارد و بايد همه شرکت هاي دانش بنيان، بخش تعاوني، آنهايي که در رابطه با اصل 44 عمل مي کنند، دستگاه هاي و بنگاه هاي اقتصادي، نظام بانکي و بازار سرمايه کمک کنند تا شرايط تامين مالي و سرمايه گذاري بلند مدت و کوتاه مدت فراهم شود.
وزير امور اقتصادي و دارايي به همکاري همه وزارت خانه ها براي افزايش توليد تاکيد کرد و گفت: محور اصلي دولت دوازدهم توليد و ايجاد اشتغال است.
مسعود کرباسيان، ضمن قدرداني از نمايندگان مجلس شوراي اسلامي در راي اعتماد به وزيران پيشنهادي دولت دوازدهم، گفت: در سال توليد و اشتغال هستيم و رييس جمهوري هم به اين اشاره داشتند که اين محور مهم فعاليت دولت در سال جاري است.
کرباسيان عنوان کرد: اهداف وزارت اقتصاد و دارايي توسعه زمينه هاي مختلف شامل اجراي اصل 44، ماليات، خصوصي سازي، بازارسرمايه و همکاري با نظام بانکي و نيز جذب سرمايه گذري خارجي است اما محور اصلي ما توليد اشتغال است.
وي به همدلي در دولت اشاره کرد و گفت: بايد با همکاري وزارت خانه هاي ديگر بتوانيم به اين هدف برسيم. هدفي که از طرف رييس جمهوري تعيين شده است و براي تحقق اين امر از ظرفيت هاي تمام سازمان هاي مرتبط به اين وزارت خانه را به کار بگيريم.
وزير امور اقتصادي و دارايي با بيان اين که ايجاد اشتغال برنامه هاي منسجم و کارشناسي قابل اجرا مي طلبد و بايد با وزارت خانه هاي ديگر مشارکت کنيم، تصريح کرد: اشتغال فرايند گسترده اي دارد و بايد همه شرکت هاي دانش بنيان، بخش تعاوني، آنهايي که در رابطه با اصل 44 عمل مي کنند، دستگاه ها و بنگاه هاي ...
» ادامه
بازار دست به نقد به دنبال تک‌سهم‌ها
معامله‌گران بورس تهران در حالي با تحرک زيرپوستي خريداران سهام در برخي سهم‌هاي به قيمت رسيده همراه شدند که به نظر مي‌رسيد سرمايه‌گذاران منتظر متعددي در بازار سهام به دنبال فرصت براي شکار تک‌سهم‌ها هستند.
شاخص کل قيمت و بازده نقدي بورس اوراق بهادار تهران ...

» ادامه
هر سال 1000 مگاوات نيروگاه تجديدپذير وارد مدار مي‌شود
فلاحتيان گفت: اکنون 90 درصد سوختي که در نيروگاه‌ها استفاده مي‌شود سوخت گاز است در عين حال بايد براي توليد برق از انرژي خورشيدي، بادي و ساير روشها استفاده کنيم که مجبور نشويم از نيروگاه‌ها استفاده کنيم.
هوشنگ فلاحتيان، معاون وزير نيرو در امور برق و انرژي ...

» ادامه
توسعه فاز ?? پارس جنوبي کليد خورد
زمان 40 ماهه رسيدن به توليد اوليه گاز از فاز 11 پارس جنوبي از امروز کليد خورده و طبق برآوردهاي صورت گرفته پايان آذرماه سال 1399 بايد شاهد توليد گاز از فاز 11 پارس جنوبي باشيم.
به گزارش تسنيم، دوازدهم تيرماه سال جاري در تهران با حضور وزير نفت و معاونان ...

» ادامه
ثبت 221 فرم تبادل فناوري محصولات نانويي در نمايشگاه صنعت ساختمان
همزمان با برگزاري هفدهمين نمايشگاه بين‌المللي صنعت ساختمان 13 محصول مبتني بر نانو فناوري توليدشده در اين حوزه عرضه شد و 221 فرم تبادل فناوري به ثبت رسيد.
شرکت‌هاي فعال در حوزه ساختمان آخرين دستاوردهاي نانويي خود را در هفدهمين نمايشگاه بين‌المللي صنعت ...

» ادامه
فناوري و اطلاعات
ايرانسل، پرسپوليس و استقلال تفاهم‌نامه همکاري امضا کردند
شهري
شرايط بهداشتي و درماني در شهرهاي اطراف تهران، مناسب نيست
شهرستان
اعتماد سازمان بهزيستي به تشکل هاي مردم نهاد
شهرستان
کاهش 14 درصدي ميزان آب بدون درآمد در استان اصفهان
مناطق آزاد
کنگره بين المللي حکيم نباتي سال آينده در ارس برگزار مي شود
صنعت
برگزاري دوره هاي آموزشي مهارتي رايگان براي کارآفرينان زن
خودروهاي توليد مشترک اگر استاندارد اروپايي نداشته باشند پلاک نمي‌شوند


بالا