نسخه شماره : 139 - 1396/06/04 -

سازمان آگهی ها تلفن :66402128 - 09011575857 نمابر : ۸۹۷۷۸۸۲۹

جمله روز:

.امام علی (ع): بزرگترین " ثروت " قناعت است

 
اولين هدف ما از افتتاح شعبه وليعصر معرفي بانکداري ديجيتال است
مبادلات اقتصادي هلند و ايران ?? درصد افزايش يافت
وضعيت بازار سرمايه در هفته اي که گذشت و پيش بيني آينده آن
برخورد با آمريکا بايد هوشمندانه باشد
محمد جواد ظريف در اولين گفت‌وگويش در دولت دوازدهم با ايسنا حفظ برجام و مديريت اجراي‌ آن در داخل و عرصه بين‌الملل را در چارچوب مهم‌ترين برنامه‌هاي وزارت خانه متبوعش برشمرد و گفت: ما نيازمند برخوردي هوشمندانه در برخورد با اقدامات عهدشکنانه آمريکا هستيم.
او گفت که برجام گچ را از پاي شکسته ايران در برخورد با تحريم‌هاي ناعادلانه و غيرقانوني آمريکا، اروپا و سازمان ملل باز کرد و اگر ايران بخواد بعد از اين قهرمان دو وميداني در اقتصاد و تعاملات مالي و بانکي‌اش شود به عوامل بسيار ديگري بستگي دارد.
ظريف که در نخستين روزهاي کاري خود تغييرات ساختاري، محتوايي و شکلي مهمي را در اين وزارت‌خانه کليد زده است، تشکيل "معاونت اقتصادي" در وزارت خارجه را متاثر از برجام دانست و گفت که "برجام تشکيل معاونت اقتصادي را معنا داد."
در عين حال او تاکيد کرد که نه برجام و نه تشکيل معاونت اقتصادي قرار نيست اقتصاد ايران را سامان دهند بلکه تنها موانع را از پاي آن برداشته است.
ظريف با اشاره به سفر نماينده دائم آمريکا در سازمان ملل به وين و اهدافي که براي اين سفر اعلام شده است با تاکيد بر اين‌که "اهداف و نتايج اعلام شده براي سفر نماينده آمريکا در سازمان ملل به وين با مفاد مختلف برجام و قطعنامه 2231 شوراي امنيت در خصوص نقش آژانس و ضرورت صيانت از استقلال آن و حفاظت از اطلاعات حساسي که در معرض اطلاع آژانس قرار مي‌گيرد، در تعارض است گفت: آژانس اجازه ندهد استقلال و موقعيتش در رابطه با برجام در صحنه بين‌الملل زير سوال برود.
ظريف در ادامه گفت‌وگو با ايسنا در پاسخ به اين پرسش که برجام تا چه اندازه در شکل‌گيري ساختار جديد وزارت خارجه به ويژه تشکيل معاونت اقتصادي با توجه به گشايش‌هاي اقتصادي به دست آمده، موثر بوده ...
» ادامه
قرارداد فاينانس 10 ميليارد دلاري ايران و کره جنوبي
مبلغ وام مورد اشاره بيش از 8 ميليارد يورو (معادل 10 ميليارد دلار) است و بخش دولتي و بخش خصوصي هر دو مي توانند از اين خط اعتباري در کليه پروژه هايي که شرايط استفاده از وام هاي خارجي را داشته باشند، استفاده کنند.
قرارداد بزرگترين وام خارجي پسا برجام ساعاتي ...

» ادامه
فعالان اقتصادي خوزستان مي توانند در اولويت پروژه‌هاي نفتي قرار گيرند
وزير نفت گفت: استان خوزستان داراي صنعت حفاري، فولاد سازي، لوله سازي و صنايع جانبي ديگري است که مي‌تواند با تکيه بر اين توانمندي‌ها در اولويت پروژه‌هاي نفتي قرار گيرد.
به گزارش شانا، مهندس بيژن زنگنه در نشست با فعالان اقتصادي استان خوزستان گفت: يکي از ...

» ادامه
حکم شهردار را بزنند تا تهران بي‌شهردار نماند
رئيس شوراي شهر تهران، ري و تجريش گفت: شورا وظيفه خود در خصوص انتخاب شهردار را انجام داده و اميدواريم وزارت کشور هر چه سريعتر حکم وي را بزند تا تهران بي‌شهردار نماند.
محسن هاشمي با حضور در بخش خبري شبکه 5 با بيان اينکه نخستين اولويت شوراي شهر تهران، ...

» ادامه
حمايت سازمان منطقه آزاد چابهار از ورزش‌هاي آبي
نخستين جشنواره موج‌سواري چابهار با حضور فرمانداران سه شهرستان استان سيستان و بلوچستان، مديرعامل و اعضاي هيات مديره سازمان منطقه آزاد چابهار و با حضور موج‌سواراني از سراسر کشور در ساحل رمين آغاز شد.
در آئين افتتاحيه اين جشنواره که عصر پنج‌شنبه برگزار ...

» ادامه
شهرستان
فازهاي دوم و سوم شهرک سلامت با جديت وتلاش سرمايه گذاران پيگيري شود
شهرستان
چهارمين نشست شوراي اداري و آموزشي استان مرکزي در اراک برگزار شد
شهرستان
7 پروژه آبرساني روستايي طي هفته دولتدر مازندران افتتاح و كلنگ زني مي شود
صنعت
جاي خالي بازار سرمايه در توسعه اقتصادي کشور


بالا