نسخه شماره : 140 - 1396/06/05 -

سازمان آگهی ها تلفن :66402128 - 09011575857 نمابر : ۸۹۷۷۸۸۲۹

جمله روز:

.امام علی (ع): بزرگترین " ثروت " قناعت است

 
نوبت رئيس‌جمهور و وزراست که اقدامو عمل را آغاز کنند
مديران ارشد نفت 10 سال جوان مي‌شوند
با استقرار نظام پيش اظهاريکالا در گمرک نمي ماند
تفاوتي ميان مراکز نظامي و غير نظامي وجود ندارد
نماينده آمريکا در سازمان ملل با اظهار اين که ايران اجازه بازرسي از مراکز نظامي را نمي‌دهد، مدعي شد: برجام تفاوتي بين مراکز نظامي و غيرنظامي قائل نشده است.
به گزارش سرويس بين الملل ميزان، نيکي هيلي در سخناني ضمن سازنده خواندن ديدار خود با دبيرکل آژانس بين المللي انرژي اتمي در وين گفت: آمانو مدير کل و کارکنان وي در زماني که براي ما اختصاص داده بودند بسيار سخاوتمند بودند.
هيلي با اشاره به اينکه آمانو و تيمش بسيار حرفه‌اي و در زمينه کاري خود متخصص هستند افزود: آنان برنامه راستي آزمايي بسيار قوي درباره ايران دارند.
وي اظهار داشت: من درباره کار‌هايي که آن‌ها انجام مي‌دهند، بسيار خرسندم؛ با اين وجود و با همه خوبي‌هايي که آژانس بين المللي انرژي اتمي دارد، آن‌ها فقط تا جايي که مي‌توانند بازرسي کنند، خوب عمل مي‌کنند.
نماينده آمريکا در سازمان ملل ادامه داد: ايران اعلام کرده است که اجازه دسترسي به مراکز نظامي را نخواهد داد، ولي برجام هيچ تفاوتي بين مراکز نظامي و غيرنظامي نگذاشته است. هيلي با بيان اين که برخي مراکز اعلام نشده وجود دارند که هنوز بازرسي نشده اند مدعي شد: اين مشکل است؛ ما آژانس را تشويق مي‌کنيم تا از همه اختيارات خود و استفاده همه امکانات موجود در برجام استفاده کنند و ما نيز در اين فرايند از آژانس حمايت مي‌کنيم.
در اين رابطه عليرضا رحيمي عضو کميسيون امنيت ملي و سياست خارجي مجلس شوراي اسلامي تاکيد کرد: بازديد از اماکن نظامي ايران به دليل مختومه شدن پرونده پي ام دي (ابعاد احتمالي نظامي) پذيرفتني نيست.
عليرضا رحيمي روز شنبه در گفت وگو با خبرنگار پارلماني ايرنا درمورد بهانه تراشي هاي آمريکا در زمينه برجام اظهارکرد: ايجاد سوال هاي جديد آمريکا براي آژانس بين المللي انرژي ...
» ادامه
پيشرو شدن صادراتي‌ها در بازار سهام
معامله‌گران بروس تهران در حالي شاهد تقويت معاملات سهام در ميان بازار اولي‌ها و سهم‌هاي بزرگ بازار بودند که در اين بين شرکت‌هاي صادراتي به تبع تقويت قيمت‌ در بازارهاي جهاني با پيشرو شدن گروه فلزات اساسي و معدني‌ها در کانون توجه قرار گرفتند.
شاخص کل قيمت ...

» ادامه
بانک‌ها ارز صادرکنندگان غيرنفتي را به قيمت بازار مي‌خرند
مدير اداره صادرات بانک مرکزي گفت: صادرکنندگان غيرنفتي با مراجعه به بانک‌هاي کشور مي‌توانند با توجه به روابط کارگزاري بانک‌ها نسبت به فروش ارز حاصل از صادرات به نرخ اعلامي در سامانه معاملات الکترونيکي (ETS) به نرخ بازار اقدام کنند.
به نقل از روابط عمومي ...

» ادامه
برگزيدگان نهاييالمپياد دانش‌آموزي نانو14 شهريور معرفي مي شوند
هشتمين المپياد دانش‌آموزي علوم و فناوري نانو در روز 14 شهريور ماه با معرفي برگزيدگان کشوري به کار خود پايان خواهد داد.
هشتمين المپياد دانش‌آموزي علوم و فناوري نانو با برگزاري آزمون در 137 شهر در 25 فروردين ماه 1396 آغاز به کار کرد و 36 نفر از ميان 23 ...

» ادامه
مديريت شهري جديد پايتختمشکلات را حل مي کند
رييس شوراي اسلامي شهر تهران در مراسم تقدير از 450 كارمند نمونه شهرداري تهران با پرداختن حركت مديريت شهري تهران از "كميت گرايي" به "كيفيت مداري" گفت: دکتر قاليباف اقدامات بسيار ارزنده اي در تهران انجام داده است.
محسن هاشمي رفسنجاني صبح ديروز در "شانزهمين ...

» ادامه
شهرستان
نجات 1800غريق از امواج مرگبار خزر در ساحل استان مازندران
شهرستان
شرکت پتروشيمي شازند در ليست 50 شرکت فعال بورسي قرار گرفت
مناطق آزاد
مسابقات دوچرخه سواري جايزه بزرگ قهرماني کشورجام کاسپين در منطقه آزاد انزلي برگزار شد
صنعت
اعتبار ريالي پتروشيمي دهدشت ??? درصد تامين مي‌شود


بالا