نسخه شماره : 141 - 1396/06/06 -

سازمان آگهی ها تلفن :66402128 - 09011575857 نمابر : ۸۹۷۷۸۸۲۹

جمله روز:

.امام علی (ع): بزرگترین " ثروت " قناعت است

 
دولت آماده انجام مطالبات مردم است
وزارت خارجه حذف اپليکيشن هاي ايراني توسط اپل را پيگيري مي کند
سيراف در اولويت خط اعتباري? ميليارد يورويي کره جنوبي قرار مي‌گيرد
راهپيمايي ده روزه عليه ترامپ درمحکوميت نژادپرستي
فعالان آمريکايي قصد دارند از امروز(دوشنبه) راهپيمايي ده روزه اي را با هدف محکوميت برتري طلبي نژادي و درخواست براي برکناري دونالد ترامپ از رياست جمهوري آغاز کنند.
به گزارش ايرنا به نقل از تارنماي هيل، اين راهپيمايي از شارلوتزويل در ايالت ويرجينيا شروع مي شود و روز چهارشنبه هفته آينده (15 شهريور) در شهر واشنگتن به پايان مي رسد. سازمان دهندگان مي گويند بعد از اين فعاليت که 'راهپيمايي براي مقابله با برتري سفيدپوستان' نامگذاري شده ، تظاهرات مسالمت آميز اشغال واشنگتن نيز به صورت روزانه برگزار مي شود. در تارنماي سازمان دهندگان اين راهپيمايي آمده است: زمان مقابله با برتري طلبي سفيدپوستان در دولت و تاريخ ما فرا رسيده است. ما مي خواهيم رئيس جمهور ترامپ به دليل همراهي اين ايدئولوژي برکنار شود و خواهان دستور کاري هستيم که ضربه وارد شده بر کشور و مردم جبران شود. در ادامه آمده است: اين يک نافرماني مدني است. چندي پيش خشونت ها در شارلوتزويل آغاز شد. در جريان تظاهراتي که عليه نژادپرستي برگزار شد فردي که ظاهرا با ملي گرايان سفيدپوست ارتباط داشت با خودرو به ميان معترضان رفت. در اين حمله يک زن 32 ساله کشته و 19 نفر ديگر زخمي شدند. هنگامي که ترامپ گفت «طرف هاي زيادي» در اين خشونت دست داشتند، تنش ها شدت گرفت. او نژادپرستان را به صراحت محکوم نکرد. به دنبال آن، معرضان عليه برتري طلبي سفيدپوستان دست به تظاهرات زدند و در برخي نواحي از جمله در «دورهام» کاروليناي جنوبي يک مجسمه دوران برده داري در آمريکا را سرنگون کردند. شهرهاي ديگري نيز دست به اقدام مشابه زدند يا سعي کردند اين مجسمه ها را بپوشانند.
تعادل بازار سهام در محدوده صفر تابلو
معامله‌گران بورس تهران شاهد معاملات متعادل با چاشني اصلاح قيمت سهام در محدوده صفر تابلو بودند بازاري که ترجيح مي داد با شناسايي سهم‌هاي کوچک يا برخوردار از سهم شناوري پايين به دنبال کسب سود باشد.
شاخص کل قيمت و بازده نقدي بورس اوراق بهادار تهران (تدپيکس) ...

» ادامه
اقدام جديد بيمه سرمد در خدمات رساني به مردم جنوب و شرق تهران
با حضور مديرعامل بيمه سرمد، جمعي از مديران و معاونان بانک صادرات ايران و همچنين معاونان، مديران و نمايندگان شرکت بيمه سرمد، مراسم افتتاح شعبه شرق اين شرکت برگزار شد.
به نقل از روابط‌ عمومي بيمه سرمد، دکتر اسماعيل دلفراز، مديرعامل اين شرکت، در ابتداي ...

» ادامه
مدل‌هاي جديد بازسازي بافت‌هاي فرسوده
معاون وزير راه و شهرسازي با بيان اينکه در دولت دوازدهم بر روي مديريت زمين براي پيشرفت هر چه بهتر نوسازي بافت‌هاي فرسوده اقدام خواهيم کرد، گفت: مقصر وجود بيش از 2.5 ميليون واحد مسکوني خالي از سکنه در کشور خود انبوه‌سازان هستند.
محمدسعيد ايزدي با بيان ...

» ادامه
مانـع ايجـاد رانت شويـد
رئيس شوراي اسلامي شهر تهران، ري و تجريش گفت:بدون شک افرادي که مي خواهند عضو کميسيون ماده 100 شوند بايد مراقب باشند تا رانتي صورت نگيرد.
به گزارش خبرنگار حوزه شهري گروه اجتماعي باشگاه خبرنگاران جوان؛ محسن هاشمي رئيس شوراي اسلامي تهران، ري و تجريش در ...

» ادامه
شهرستان
در هفته دولت 901 پروژه در استان لرستان به بهره داري مي رسد
شهرستان
بهره‌برداري از 5 پروژه گردشگري در استان گلستان
مناطق آزاد
همکاري، کمک و مشارکت براي توسعه سواحل مکران رئوس اولويت‌هاي منطقه آزاد چابهار
صنعت
نقش مهم شرکت‌هاي پخش در تقويت توليد و دستيابي به رونق اقتصادي


بالا