نسخه شماره : 63 - 1396/02/19 -

سازمان آگهی ها تلفن :66402128 - 09011575857 نمابر : ۸۹۷۷۸۸۲۹

جمله روز:

.امام علی (ع): بزرگترین " ثروت " قناعت است

 
 ضرورت شناسايي نيازهاي جوانان و تلاش براي رفع مشکلات 

البرز – محمد رضا خمسه – عضو شوراي اسلامي شهر کرج گفت: بايد از ظرفيت و خلاقيت جوانان در عرصه هاي مختلف مديريت شهري کرج بهره برد و اجازه داد تا نيازها و خواسته هاي اين نسل توسط خود آنها شناسايي شود.

علي حاج‌کاظم در جمع تعدادي از جوانان نخبه استان البرز ضمن تبريک ميلاد با سعادت حضرت علي‌اکبر(ع) و فرارسيدن روز جوان اظهار داشت: در جامعه پيشرفته امروزي، مديريت شهري کارکرد خود را از يک سازمان خدماتي به يک سازمان اجتماعي ارتقا داده است.

حاج‌کاظم با بيان اينکه امروزه رويکرد مشارکت محوري در برنامه‌هاي مديريت شهري نيازمند تقويت بيشتر است، گفت: مردم بايد بدانند که حضور و مشارکت آنها چه تاثير شگرفي در دست‌يابي به اهداف و يا عقب‌ماندن از برنامه‌ها دارد.

حاج کاظم يادآور شد: استفاده از ظرفيت سازمان ‌اي مردم نهاد مي‌تواند در اين زمينه موثر باشد، اما براي مثال همان طور که در حوزه امداد و نجات کشور سازمان‌هايي همچون هلال احمر با بهره‌گيري از ظرفيت همين جوانان مشتاق و علاقه‌مند گوشه‌اي از مشکلات را حل مي‌کنند، در مديريت شهري نيز نياز به وجود سازمان‌هايي است که بتوانند، هم صداي جوانان شهر و انعکاس دهنده نظرات و ديدگاه‌هاي آنان باشند و هم در مرحله اقدام به صورت داوطلبانه در نقاط مختلف شهري به فعاليت در حوزه‌هاي اجتماعي بپردازند.

وي با اشاره به اينکه بايد از شعار و حرف به سوي عمل حرکت کرد تا بتوان نتايج قطعي از طرح‌ها و برنامه‌ها گرفت از مسؤولان و تصميم‌سازان مديريت شهري خواست به خلاقيت و ظرفيت جوانان اهميت ويژه داشته باشند.


نسخه چاپي نسخه چاپی ارسال به دوستان ارسال به دوستان

ارسال نظر
نام (اختیاری)
پست الکترونیک (اختیاری)
آدرس وبسایت یا وبلاگ (اختیاری)
نظرشما

کد امنیتی
توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.


 
پاسخ به :


بالا