نسخه شماره : 64 - 1396/02/20 -

سازمان آگهی ها تلفن :66402128 - 09011575857 نمابر : ۸۹۷۷۸۸۲۹

جمله روز:

.امام علی (ع): بزرگترین " ثروت " قناعت است

 
 نامزدها قبل ازمناظره سوم اموال خود را به دستگاه قضايي اعلام کنند 

سخنگوي دولت پيشنهاد کرد: نامزدهاي انتخابات دوازدهمين دوره رياست جمهوري قبل از حضور در مناظره سوم همانند رئيس جمهوري و معاون اول رئيس جمهوري، اموال خود را به دستگاه قضايي اعلام کنند.

محمدباقر نوبخت روز سه شنبه در ادامه نشست خبري خود افزود: بنده و تمام اعضاي هيات وزيران در اوايل دولت يازدهم هر چه اموال و دارايي داشتيم نوشتيم و به دستگاه قضايي اعلام کرديم، بنابراين هيچ چيز در کشور قابل کتمان نيست.

وي تصريح کرد: اگر اين موضوع خلاف است از سخنگوي دستگاه قضا مي خواهم که آن را تکذيب کند.

اظهارات وزير دفاع موضع دولت ايران است

سخنگوي دولت در پاسخ به اين که سردار حسين دهقان وزير دفاع و پشتيباني نيروهاي مسلح در قبال برخي موضع گيري هاي دولتمردان عربستان سخناني را بيان کرد که به نظر مي رسد موجب تنش دو کشور مي شود، نظر دولت در اين زمينه چيست، گفت: موضعي که وزير دفاع در برابر حرف هاي پوچ و بي اساس طرف سعودي بيان کرد موضع دولت است.

نوبخت ادامه داد: همانطور که قبلا از سوي وزارت امور خارجه، بيان شد شاهديم که اقدامات نسنجيده و تنش آفرين از سوي دولت سعودي در حال انجام است که در هر مورد دولت موضع قاطع خود را در برابر اين حرف ها و درشت گويي ها که نشانگر ترس و واهمه طرف مقابل است، بيان کرده است.وي تصريح کرد: با توجه به نقش منفي و مخربي که عربستان در حمايت از داعش در عراق داشته و در حال حاضر در سوريه دارد و دست آن به خون مسلمانان و کودکان يمني آلوده است، بدانند اگر آيات قرآن را تلاوت مي کنند به آن اعتقادي ندارند چرا که ما معتقديم که خداوند قوم ظالم را حمايت و هدايت نمي کند و به عذاب مبتلا خواهد کرد.نوبخت افزود: عربستان براي جبران شکست منطقه اي خود اگر حرفهايي بزند پاسخ آن آماده است. اگر اين حرفها يک قدم به سمت عمليات پيش برود اقدامي صورت خواهد گرفت که آنان از نظراتشان پشيمان خواهند شد.

سخنگوي دولت همچنين در پاسخ به اين سوال که دلايل شکايت ستاد روحاني از رئيسي و قاليباف چه بوده است، گفت از ستادهاي انتخاباتي آقاي روحاني سوال کنيد و ربطي به موضع دولت ندارد.

نوبخت در پاسخ به اينکه به رغم مختومه شدن پرونده دختر يکي از وزرا سخنگوي قوه قضاييه در اين زمينه ابهاماتي را مطرح کرده است، ارزيابي دولت چيست، اظهار کرد: موضع دولت در اين زمينه پيش از اين بيان شده است و هر کس در هر جايگاهي در دولت بخواهد مرتکب خلاف قانوني شود با برخورد با آن استقبال مي کنيم.


نسخه چاپي نسخه چاپی ارسال به دوستان ارسال به دوستان

ارسال نظر
نام (اختیاری)
پست الکترونیک (اختیاری)
آدرس وبسایت یا وبلاگ (اختیاری)
نظرشما

کد امنیتی
توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.


 
پاسخ به :


بالا