نسخه شماره : 292 - 1397/12/23 -

سازمان آگهی ها تلفن :66402128 - 09011575857 نمابر : ۸۹۷۷۸۸۲۹

جمله روز:

.امام علی (ع): بزرگترین " ثروت " قناعت است

 
 بايد عنصر اعتماد بين مردم و مسئولين را تقويت کنيم 

خوزستان- وزير ورزش و جوانان گفت: بايد عنصر اعتماد بين مردم و مسئولين که پايه و زير ساخت بسياري از امور کشور بوده است را هر چه بيشتر تقويت کنيم.

دکتر مسعود سلطاني فر در مراسم افتتاح زورخانه حضرت ابالفضل العباس (ع) شهرستان جهرم، گفت : امروز برنامه هاي مفصل و فشرده اي را در چند شهرستان استان فارس داشتيم که از لارستان شروع و در ادامه به گراش، زرين دشت و داراب و اکنون به جهرم رسيده ايم و در ادامه نيز به فيروزآباد خواهيم رفت.

وزير ورزش و جوانان گفت: خوشبختانه آنچيزي که قبلا در مورد فارس خوانده بوديم با آن چيزي که امروز ديديم بيانگر اين است که اين استان ظرفيتهاي بسيار زيادي در ورزش دارد. هم جوانان با استعدادي دررشته هاي مختلف دارد که بايد زمينه بروز و ظهور استعدادشان فراهم شود و هم مديران، نمايندگان و ائمه جمعه توانمند و دلسوزي دارد که در همه بخشها با همدلي يکديگر اسباب رشد و توسعه ورزش را فراهم مي کنند.

دکتر سلطاني فر همچنين به ظرفيت بزرگ خيرين ورزشيار اين استان اشاره کرد و افزود: اين خيرين ارزشمند و دلسوز با سرمايه گذاري در بخش ورزش زمينه رشد و توسعه زير ساخت هاي ورزشي استان را ايجاد کرده اند که جاي تقدير و تشکر دارد.

دکتر سلطاني فر به تاريخچه پر بار ورزش استان فارس اشاره کرد و گفت: اين گذشته پربار و مجموعه ظرفيتهايي که در اين استان وجود دارد، نويد روزهاي خوشي در همه زمينه ها براي استان فارس را مي دهد که اميدوارم اين آينده درخشان با کمک و همدلي همه بخش ها هر چه زودتر فرا برسد.

وزير ورزش و جوانان شهرستان جهرم را هم داراي ظرفيتهاي بالا در حوزه ورزش دانست و افزود: جهرم مردم شريف و متدين دارد که معناي توسعه را به خوبي مي فهمند و هم مديران و مسئولان پرتلاشي دارد که اميدوارم با کمک هم بتوانيم پايه گذاري هاي خوبي براي مردم به ويژه بانوان محترم اين شهرستان در زمينه ورزش انجام دهيم.

وي در بخش ديگري از سخنانش به اهتمام دولت تدبير و اميد در سال 97 براي اشتغال جوانان اشاره کرد و گفت: در زمينه اشتغال منابع خوبي در بودجه سال 97 پيشبيني شده که ان شاءالله با کمک مردم عزيز، رهنمودها و حمايت هاي مقام معظم رهبري و همدلي و هماهنگي همه قوا بتوانيم زمينه اشتغال جوانان را فرهم کنيم تا عنصر اعتماد مردم و مسئولين که پايه و زير ساخت بسياري از امور کشور بوده است را هر چه بيشتر تقويت کنيم و کارنامه قابل قبولي داشته باشيم.

وزير ورزش و جوانان در پايان گفت: اميدوارم سال آينده بتوانيم تعدادي از پروژه هاي مختلفي که امروز بازديد کرديم را به مردم شريف استان فارس تحويل دهيم.


نسخه چاپي نسخه چاپی ارسال به دوستان ارسال به دوستان

ارسال نظر
نام (اختیاری)
پست الکترونیک (اختیاری)
آدرس وبسایت یا وبلاگ (اختیاری)
نظرشما

کد امنیتی
توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.


 
پاسخ به :


بالا