نسخه شماره : 95 - 1396/04/11 -

سازمان آگهی ها تلفن :66402128 - 09011575857 نمابر : ۸۹۷۷۸۸۲۹

جمله روز:

.امام علی (ع): بزرگترین " ثروت " قناعت است

 
 بانک ملي حامي توليد ايراني است 

مديرعامل بانک ملي گفت: بانک ملي ايران حامي توليد ايراني است و در اين مسير از هيچ گونه کمکي دريغ نخواهد کرد.

به گزارش ثروت دکتر جهانگيرى در مراسم افتتاح شرکت پديده عرش نوين از اقدام و حمايت بانک ملى ايران از پروژه مذکور و نيز از طرح هاى توليدى و اشتغالزاى کشور تقدير و تشکر کرد .

در مراسم افتتاح اين کارخانه که با حضور معاون اول رئيس جمهور، وزير صنعت ،معدن و تجارت و مدير عامل و جمعي از مديران بانک ملي ايران انجام شد ، دکتر جهانگيري ضمن اشاره به عملکرد دولت از حمايتهاي بانک ملي ايران در پروژه هاي توليدي و اشتغالزاي کشور تقدير و تشکر کرد.

دکتر محمدرضا حسين زاده در اين مراسم با بيان اينکه شروع سرمايه گذاري براي ايجاد اين کارخانه مربوط به دوره مديريت ايشان در استان گيلان بوده گفت: خوشحالم که امروز شاهد به ثمر رسيدن سرمايه گذاري انجام شده در آن دوره هستم.

وي افزود: بانک ملي ايران حامي توليد ايراني است و در اين مسير از هيچ گونه کمکي دريغ نخواهد کرد.

محمدرضا نعمت زاده وزير صنعت، معدن و تجارت نيز در اين مراسم با اشاره به اينکه گيلان يکي از قطب هاي کشاورزي کشور است گفت: حمايت از صنايع تبديلي و بسته بندي مرتبط با کشاورزي جزو اولويت هاي ماست.

وي افزود: تا کنون محصول توليدي اين واحد از خارج وارد مي شد، اما با شروع به کار آن بخشي از نياز کشور با توليد داخلي تامين مي شود. نعمت زاده گفت: اين شرکت با کمک بانک ملي ايران شکل گرفته و به همين دليل من از مديرعامل بانک و همکارانشان تشکر مي کنم. گفتني اين نخستين واحد مدرن توليد پاکت هاي چند لايه در ايران است که تقريبا ارزش افزوده بيش از 50 درصد ايجاد مي کند. پس از ايين افتتاح شرکت صنعتي پديده عرش نوين ، دکتر حسين زاده در جلسه شوراي اداري استان گيلان ، با رويکرد اقتصاد مقاومتي ، که با حضور ، معاون اول رييس جمهور ، وزير صنعت و معدن و تجارت ، وزير نفت ، نماينده ولي فقيه در استان گيلان ، استاندار و جمعي از نمايندگان و مديران استان و سرمايه گذاران و صنعت گران عمده استاني تشکيل شده بود ، حضور يافت .

معاون اول رييس جمهور در اين مراسم با اشاره به اينکه دولت دوازدهم اين روزها در حال شکل گيري است گفت: قطعاً در دولت دوازدهم ترکيبي از نيروهاي جوان تر و مجرب حضور خواهند داشت تا به سرعت توسعه و رشد اقتصادي کشور کمک کند.

جهانگيري اشاره کرد: در سال گذشته 5400 واحد صنعتي نيمه کاره که بالاي 60 درصد پيشرفت فيزيکي داشتند با حمايت نظام بانکي علي الخصوص بانک ملي ايران تکميل شد. امسال نيز اميدواريم 6000 واحد صنعتي ديگر را در مدار توليد راه اندازي کنيم .


نسخه چاپي نسخه چاپی ارسال به دوستان ارسال به دوستان

ارسال نظر
نام (اختیاری)
پست الکترونیک (اختیاری)
آدرس وبسایت یا وبلاگ (اختیاری)
نظرشما

کد امنیتی
توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.


 
پاسخ به :


بالا